• Fantasy

Rocky III (1982)

Eye of the Tiger song ktorý tu zaznel urobil z neznámej skupiny legendu ktorú nikto nepozná ,ináč už druhýkrát riedeného Rockyho by si nikto ani nepamätal. A postavička Mr. T bola dobrá akurát tak iba na plagát.

Návrat k vítězství (1981)

Tento film ma šokoval a Sly v úlohe futbalového brankára prekvapil.

Rocky II (1979)

Odvar jednotky ktorý som nikdy nedopozeral do konca.

Kobra (1986)

Z filmu si pamätám Cobrettiho super káru a nôž záporaka Brian Thompsona inak už taká klasická vyvraždovačka.

Rocky (1976)

Nemám rád filmy z tématikou box a toto je asi jediný kde mi to vôbec nevadilo.Toto bol ten pravý "Italský hřebec".Ostatné diely už iba riedili navarenú kvalitnú polievku.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Rambo je iba jeden ten prvý a toto žmýkanie z jedného námetu ktorý sa iba prispôsobuje dobe je už o ničom.

Rocky Balboa (2006)

Už 5-ka bola silená a táto 6-ka je ultra silená a skôr už patrí do žánru Sci-fi. 60 ročný Sly už je tu ako trenujúci boxerista skôr trápny a poľutovania hodný.

Formule! (2001)

Moja obľúbená téma ale tie scény, havárie a preteky v meste vyzerali úplne prehnane.Keby tak havarovali formule ako je ukázané vo filme tak sú všetci piloti mŕtvi. A jazdenie v meste pripomínalo skôr počítačovú hru ako realitu.

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

V roku 2010 povedal Dušan Klein že odchádza do filmárskeho dôchodku.Po 6 rokoch sa nechal presvedčiť k natočeniu šiestych básnikov a ako sa hovorí menej je niekedy viac a platí to aj pre túto časť.