• Fantasy

Kick-Ass 2 (2013)

Jednotka bola originálna ,toto bola už iba trápna napodobenina z bandou klaunov

Kára plná bolesti (1985)

Film má v ťažkej dobe zaujímavú takú bezstarostnú atmosféru , kde dvaja hlavný hrdinovia považujú za bohatstvo aj obyčajný klobúk.

Hra o jablko (1976)

" Večerní Praha - další drama u bramboráku, došli brambory . Večerní Praha - vichřice je při síle, naši hokejisté taky. Večerní Praha - jak ji bylo devatenact a už přišla z kriminálu, a hned vykrádala skříňky zaměstnanců  a to nechodila do práce vůbec. Každá žárovka je dobrá co nesvítí. Jak dostal dvacet let, protože ho chytili. Večerní Praha - (je to težký co ?). Večerní Praha - starý vydání. Šel z hospody a našli ho bosého ve strouze, ale už nepotřeboval ani kabát". Bude zase zima, mrazírny se rozrůstají teď. Jak spadl do studňe, a už ho nenašli".

Vrchní, prchni! (1980)

V pracovni dobe se nebudou cist noviny! Knizni novinky si ctete, drzoune jedna drza, zvedava, voskliva, brejlata, Douchova!

Viditelný svět (2011)

Postava Ivana Trojana my pripomína tak trochu ako pokračovanie filmu Příběhů obyčejného šílenství (2005) kde bola hlavná postava (ktorú tiež hral Ivan Trojan) tiež bývalí navigátor a pracoval na letisku a taktiež jeho normálnosť bola diskutabilná

Já, Olga Hepnarová (2016)

Já,Olga Hepnarová, oběť vaší bestiality, odsuzuji vás k trestu smrti přejetím

Skalní v ofsajde (1960)

mydielko - kriedička- kávička je menšia horúčenka . Veď sa podáviš človeče......