Nákaza (2011)

Škoda nedostatku emócií. Inak veľmi dobré. Možno pár minút naviac by neuškodilo.

Rick a Morty (2013) (seriál)

Drsná, radikálna "paródia na Back to the Future". Je to úchylné, WTF, zábavné a silné...miestami. Seriózne...pozrite si to. Ťažko to vysvetliť. Treba vidieť. Alebo vôbec nie. Tento komentár nie je prínosný :D

Síť 2.0 (2006) odpad!

Samozrejme, videl som aj horšie filmy. Naozaj. Ale odpad som dal z dvoch dôvodov: 1. Hrdinka je nesympatická hlupaňa. Takže jej nedržím palce a je mi jej osud ukradnutý. V tomto bode mi už aj klišé vadí. 2. Odporná forma. Zmätočná kamera i strihy. Proste sa na to nedá dívať. Takže: je to nudné a nepozerateľné. Vypol som to v polke. Čistý odpad, zbytočnosť. Klišé môže byť vo filmoch, ale má baviť. Tu sa to nedeje.

2 $ocky (2011) (seriál)

Tretia séria už vážne stráca dych.

Amazing Love (2012)

Aj pre kresťanov je toto strata času. Tak neuveriteľne tupé dialógy a ploché charaktery som dávno nevidel. Hviezdička za Ozeášovu linku. Ale ani tá nebola nejak skvelo prevedená.

Hemlock Grove (2013) (seriál)

S01: Rozťahané, pomalé, so zbytočnými odbočkami a deus ex machina. Na druhej strane to bola inteligentná pocta hororovému žánru (mýtom, Jungovi) od jeho koreňov po súčasnosť. Parádna reflexia. Ak to však nemá/nebude mať druhú sériu, celá tá cesta bola strata času. Zatiaľ 65%

Nebezpečná síť (1995)

Tak toto bolo zaujímavé. Film s hromadou múch, podivným vizuálom a scenáristickými barličkami. Kašlať na to! Zatiaľ som nevidel lepšie znázornenie tej prudkej zmeny sveta a vnímania reality, ktorá prišla s nástupom domácich počítačov, ako v tomto filme. Pecka! Plus: celkom sa mi páčilo tá 90tková undergroundová štylizácia.

Černá hodina (2011)

Sci-fi Bčko ako vyšité. Má to zopár dobrých nápadov (hlavne námet musel na papieri vyzerať dobre). Chýba tomu však napätie a aspoň jeden sympatický hrdina. Priemer.

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Blbina, kde ninďžovia vyťahujú kilometre lán z prdeli a vykráda sa Star Wars, Red, Smrtonosná zbraň a vôbec všetko čo vám napadne. Ale je to tak neskutočne zábavné, že mi to bolo úplne jedno. je fajn vidieť film, ktorý si je vedomý svojej blockbusterovej podstaty a neberie sa príliš vážne. Kľudne mi naservírujte trojku!

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Nápad o invázií votrelcov do amerického malomesta je fajn. Aj prvých 28 minút. Ale potom príde hromada samoúčelností/nelogickostí, zbytočný Predátor a zlý strih + nasvietenie. Votrelcov mohli kľudne nahradiť zombie, nič by sa tým nezmenilo. Síce sa tam stále niečo deje, ale aj tak je to nuda. Jediné plus je masaker detí/ tehotných mamičiek. To sa nevidí často. Ale to je primálo.