Všechno nebo nic (2017) odpad!

Vyslovene blbý film. Obsahuje prevarené stereotypy, pubertálne vtipy, blbé postavy, jednu scénu podozrivo vyzerajúcu ako znásilnenie, zlé postsynchróny a zvuk (ako je toto vôbec možné?!). Má to 1 (slovom jednu) dobrú scénu. Tá je však nedôležitá, nikam to nevedie a film nezachraňuje. Mám rád výplachy, mám rád jednoduché a pubertálne blbé filmy, ale toto je hlboko pod nimi. Sračka a gýč.

Vem si mou duši (2010)

Nie hlúpe, ale prepchaté. Priveľa motívov na malom čase.

Čára (2017)

4 hviezdy za prevedenie, hercov, hudbu a prvú polovicu. Lebo po scenáristickej/ príbehovej stránke to od obesenia jednej z postáv ide strašne dolu vodou. Dovtedy to je parádna gangsterka, potom je to taká tá divná slovenská dráma bez zmyslu.

Očista: Volební rok (2016)

Tento film je definícia slovného spojenia "mrhanie potenciálu". Chcelo by to byť chytrý spoločenský komentár, ale zmení sa to vo westernovú prestrelku bez zmyslu.

Bláznivá dovolená (2015)

Záverečná bitka doniesla pocit zadosťučinenia, postavi si takú katarziu zaslúžili, ale to nemení nič na tom, že film je nudný, nechutný, prvoplánový. Dobre, klamal by som keby som netvrdil, že som sa nezasmial občas, ale ten fekálny humor pachuťou prekryl aj dobré vtipy a zrazil to veľmi, veľmi hlboko.

V oku tornáda (2014)

Škaredé a hlúpe. Stačí to? Aj hej. Strata času.

Inferno (2016)

No..ani nie 4 * ako skôr 3 a pol. Kamera je príšerná, miestami je to hrozne hlúpe a koniec (ešte aj oproti knihe, ktorá bola v tomto smere mierne zbabelá) vykastrovaný. Na druhej strane Howard robí čo môže, aby to nebola len taká povrchná naháňačka po pamätihodnostiach a snaží sa postavám vtĺcť akú - takú viacrozmernosť. A keď to nejde aspoň podať zaujímavý filmársky výkon. Výsledok je mierne schizofrenický - finále skvelé, miestami dobrá atmosféra, akcia slabá a niektoré scény zbytočné. Tak na striedačku. Na ľahké posedenie pri telke úplne postačí. Téma je skvelá, škoda, že sa jej to nevenovalo viac.

Skautův průvodce zombie apokalypsou (2015)

V rámci toho čo sa to snaží byť (teen komédia so zombie) to asi lepšie bude ťažko. Dobrý soundtrack, parádne gore, vtipné hlášky a aj tá ústredná štvorica (čurákov a sexi kosti) nie je na zahodenie. 80%

Podfukáři 2 (2016)

3 a pol. Za hercov, ktorý sú bezchybný, réžiu a všetko okrem scenára, ktorý je miestami násilný, umelý a deravý.