Road House 2 (2006)

takového stupidního blbečka jako Jake Busey v roli zamindrákovaného šéfa místního gangu jsem už dlouho neviděl,víc amatérský v jeho podání to zahrát snad ani nešlo.takový scénář tady byl snad tisíckrát: otravnej kretén z drogama-příjezd sympatického klaďase-trocha noční olizovačky končící slastným hlazením chlupatého hrudníku-pobití přátel,nedej bože, když je mezi nima blízký přítel-zrada milenky-odpuštění milence-pobití všech nepřátel a nejlíp holýma rukama

Válka Bohů (2011)

podle mě se v průběhu filmu nic moc neděje,až na pár akcí je to docela nuda.film se mi taky zdá hodně umělý,pořád samé skály které s realitou nemají nic společného.nejlepší z tohoto snímku byl boj bohů a titánů na konci ale to je tak vše.

Farma (2011) (pořad) odpad!

Jako v kazde stupidní reality show je i tady banda totálně vypatlanych pošahancu. Zbytečně vyhozené peníze na věci které jsou absolutně k hovnu. Ale jsou tady lidé kteří na tomhle hnoji ujíždějí takže televize z toho žije

RRRrrrr !!! (2004)

Sice tam není žádný herecký výkon ale na druhou stranu je to střelené a to pořádně. je to prdel

První krok (2009) (seriál) odpad!

dal jsem tomu šanci------odpadový seriál s odpadlými herci pro zoufalé diváky....vždyť to není herectví co ti šaškové tam předvádějí, takový výkon by uměla předvést i bába od nás z řeznictví po flašce rumu (ale i bez ní)

Pevnost Boyard (1998) (pořad)

hrůza, oproti původní je to opravdová katastrofa. nejhorší jsou ti dva komentátoři: nafoukaný a stupidní chlapek a jedna tupá blondýna s nafouknutým hrudníkem

Ochránce (2005) odpad!

Dalsi z mnoha filmu který ma stupidní překlad a ještě blbější obsah

Bílá spona (1960)

Nic moc snímek. Většina děje se odehrává v noci a závěr je tak nějak useknut a bez nějakého vysvětlení jsou zadrženi pachatele. Slabota

Sněženky a machři po 25 letech (2008) odpad!

tak to je fakt že tohle je zoufalý film čerpající jen z prvního dílu a to ještě dost hodně špatným způsobem.

Časové pásmo bylo změněno