Světová invaze (2011)

Efekty byly v klidu i ti ufoni měli něco do sebe(asi proto, že takové jsem ještě neviděl :)). Jen ta kamera se tam motala jako racek nad Bajkalem.Zdálo se mi to takové zmatené. No a ten konec se mi zdál trochu přehnaný, to už bylo moc té nesmrtelné odvahy,nezlomného vlastenectví a neutuchající touha po mimozemské krvi

Světová válka Z (2013)

jeden z nejlepších zombii filmů který jsem viděl a to tenhle žánr moc nemusím.film má dobrý spád děje, žádné zbytečné keci kolem toho.pořád se něco děje a tohle podle mě dělá dobrý film.pravda konec byl takový nemastný neslaný, myslím si že by to šlo udělat líp.

Šéf na grilu (2011) (pořad)

Je vidět že si s pokrmem který připravuje doslova hraje a to se mi na tom líbí. Opravdu tomu podle mě rozumí a ta jednoduchost s jakou to dělá je prostě parádní

Šeptající fantom (1975)

taková jedna velka cikanska fraška. takhle to na mě zabůsobilo,žádná kriminálka.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Tak a mám za sebou biják,který jsem delší dobu očekával. V něčem překvapil a v něčem zklamal. Co se týče obleků, převleků, kostýmů,návrhy vozidel a dalšího tak tohle bylo parádní. Nemělo to chybu a v ledačem to přejelo původní film( což se stává málo kdy) ale scénář a Tomáš Hadra naprosto vyhořely. Možná by se to mohlo jmenovat 'Vedlejšák Max a cesta tam a zpět. Tomášovi tahle role opravdu nesedla a popravdě řečeno na takovou věc přece jen není stavěny. Velké plus dávám pojízdné hudební stage a frontmanovi, který udával válečný rytmus pekelnou kytarou.

Špindl (2017)

Úroveň českého filmu jde přímým spádem do kanálu. Pokus o vtip je pouze pokus a to ještě hodně špatný. Navíc to zavání o kopii něčeho co už tady bylo. Nedoporučuji

Špióni v převleku (2019)

úsměvné leč ne moc vhodné pro děti. na mě dost střílení a násilí, což pro děti není moc dobré.

TACHO (2010)

jediný kdo roli bral vážně je snad asi jen Daniel Landa. Nerozumím tomu,že Daniel Landa nabádá lidi k vlastenectví a nakonec jeho žena natočí něco kde se půlka filmu odehrává v angličtině a v němčině PROBOHA PROČ?????????? Pár úsměvných akcí tam bylo ale to je vše.Takže nakonec jen taková otázka na Mirjam Landu:"""""""""" A vám se jako ten film líbil???""""""""""

Tam na konečné (1957)

Je jedno jaký je rok, lidské osudy jsou v každém desetiletí stejná