Des (2020) (seriál)

Pravdivý příběh leč nudná verze miniserie.

Divoká svině (1989)

nemůžu si pomoct ale za čtyři....jinak výborná doprovodná hudba

Doba ledová: Mamutí Vánoce (2011)

nebýt té veverky a těch dvou ujetých mamlasů co do sebe neustále dlubou vším možným tak je to o ničem

Donnie Darko (2001)

Ty vole!!!!!!!to je snad nejlepší psycho film, který roztočí všechny mozkové závity v hlavě.není tam nic co by se mi nelíbilo,hudba, scénář prostě všechno bylo úžasné.

Dovolená v Protektorátu (2015) (pořad)

Prvni dil me docela zaujal. Zacatek nic moc, takova rozkoukavaná ale od prvniho rána na statku, kdy z rádia zazněly první tóny dobového vysílání mi naskočila husí kůže. A určitě nejem mě, protože děda s bábou co ten haknkrojcovej mejdan zażily docela hustě stuhly jako tlačenka po půl hodině v ledničce. Těším se co se z oněch propagonistů vyvine, jestli z utlačovaného a slabeho heryho potra se stane nebojacný maděra co koně bude smáčet v řece a nebo jestli se polonahá alkoholička vzpamatuje a půjde do sebe a začne prachy utrácet smysluplněji.Pokud tam vrazí i esesmani na domovní šťaru tak to bude suprovní.

Dovolená za trest (2014)

Po long, long, long time jsem viděl komedii, u které jsem se opravdu zasmál a to přímo od plc. Hlavně to mělo hlavu a patu a tyhle věci u 98% filmů chybí.

Equalizer (2014)

Nebylo to zas tak špatné. Pravda místy a hlavně ten konec v jádru ruské mafie byl dost přehnaný. Na druhou stranu tohle bylo dívatelne na rozdíl od jiných akčních nadopovaných snímků

Experiment Belko (2016)

Že vždycky se trefí do těch záporných postav. Takové ksichty ani jinde použít nemohly. Moc velký nápad to nemělo. Prostě jen pobijení bez jakékoliv myšlenky.

Expozitura (2009) (seriál)

jak to tady čtu tak je tady každý uznávaný režisér snad ve dvaceti státech světa.každý má plnou hubu keců a kdyby na něco přišlo tak stáhnete ocas mezi nohy a rychle utíkáte se schovat k nejbližšímu rohu.co byste jako chtěli???????las vegas,miami a nicka slaughtera sloučit v jednoho všemocného columba nebo co.vzpamatujte se!!!!!na české poměry je to náhodou slušná práce.