Little Boy (2015)

Film o čisté dětské lásce k otci- nejlepšímu příteli, který musel narukovat a jít do války, a velké touze dostat ho zpátky domů k rodině. Tak krásný a čistý film jsem strašně dlouho neviděla. Little Boy mě už na začátku dostal a dojímal mě až do samého konce. 100% a PS: Ten, kdo si myslí, že v tom byla nějaká náboženská propaganda, tak by si to měl asi pustit ještě jednou. Možná ten film nepochopil.

John Wick (2014)

Udělat z krvelačného vraždění umělecké dílo je opravdu umění! :) Samozřejmě tomu dopomohl i skvělý soundtrack a možná i kus černého humoru, ironie a sarkasmu, který jsem z filmu cítila. Super! Představa hotelu Continental, jakožto neutrálního nevraždícího místa, a tzv. převozníka, kterému se platí zlatými mincemi, mě fakt bavila! 80%

Bojovník (2015)

Už když jsem na Bojovníka šla, neubránila jsem se menšímu srovnávání s Warriorem, kterého zbožňuju. A teď musím říct, že Bojovník Warriora překonal. Stejně tak Gyllenhaal Hardyho. Doufám, že si Gyllenhaal vyboxuje alespoň nějakou tu nominaci, protože jeho výkon byl naprosto úžasný a uvěřitelný. Obdivuju, jak na sobě asi musel zamakat, aby ve filmu vypadal tak, jak vypadal. 95%

Zodiac (2007)

Ten pocit, když se na film díváte v noci sami s přítelem na opuštěné chatě a on má pořád potřebu otevírat okno :)....78%

Pohádkář (2014)

Já teda to nízké hodnocení moc nechápu. Za mě to byl jeden z těch povedenějších českých filmů. Zápletka - dobrý, zpracování - super, obsazení - ušlo (u mě teda jednoznačně vede Matěj Hádek). 80%

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Šílená jízda plná neuvěřitelných záběrů se skvělým hereckým obsazením. Toma Hardyho považuju za jednoho z nejlepších herců současnosti především kvůli jeho přirozenosti, která z něj čiší snad v každé jeho roli, a i jako Mad Max byl opět naprosto uvěřitelný. Ještě víc jsem ale byla nadšená z Charlize Theron, která byla jako Furiosa naprosto úžasná. Takže i přesto, že jsem tam postrádala nějaký hlubší příběh, jsem nakonec dost spokojená. 90%

Co jsme komu udělali? (2014)

Ani národnost, ani náboženství, ani francouzský nacionalismus, nic není této komedii svaté....Hodně povedené. 90%

Zmizelá (2014)

Cetla jsem knizku, dvakrat videla film a porad jsem stejne nadsena, ne-li nadsenejsi. 100%