U mě dobrý (2008)

Předem jsem tuto komedii odsoudila a považovala ji za blbost...Teď své tvrzení musím vzít zpátky...Spletla jsem se! "U mě dobrý" rozhodně nebyla kravina. Sice se tam sem tam objevily trochu nudnější momenty, ale ty vtipnější nakonec převládaly. Takže kvůli skvělému hereckému obsazení a absolutně nevtíravému humoru musím dát nakonec čtyři hvězdy. A PS: 90. léta byly fakt divný =D

Slova (2012)

Skvělé obsazení, skvělý námět...pro mě úžasný poetický zážitek! 95%

Bídníci (2012)

Pro mě docela velké zklamání, i když je pravda, že nejsem moc velký fanda muzikálů, tím pádem jsem to mohla trochu očekávat. Herecky pěkné, ale na mě tam toho zpěvu a teatrálnosti bylo až moc. Obsazení super, až na Russella Crowea...Ten totiž se svým taťkovsky milým vzezřením přece nemůže hrát zápornou roli!

Definice lásky (2012) (TV film)

Žádný veledílo....jen jedna velká deprese...ale dvě hvězdy dávám hlavně za Barboru...žeru její otrávený a nas*aný pohledy!

Robin Hood (2010)

Nemůžu si pomoct, ale celou dobu jsem film srovnávala s Králem zbojníků z roku 1991 a s tím neměl tento nový Robin Hood v podstatě nic společného. Je mi líto, ale pro mě bude navždy jediným Robinem Hoodem Kevin Costner s Morganem Freemanem za zády.

V peřině (2011)

Karel Roden byl pro mě vždy zárukou kvality, ale bohužel i mistr tesař se někdy utne...20%

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Po pár dílech se tenhle seriál stal mou závislostí! Dost mi tam teda vadí občasné špatně provedené počítačové efekty a naprosto viditelné přehrávání Lany Parrilly coby starostky Storybrooky a zlé královny , ale ten příběh to nakonec stejně vždy přebije! Naprosto nejlepší výkon zde ale předvádí Robert Carlyle coby Rampelník/ Mr. Gold a řekla bych, že hlavně on zvedá úroveň celého seriálu...

Náš vůdce (2008)

100%...Film bez jediné chybičky! Nemám slov, tohle musíte vidět!

Nový svět (2005)

Dokud se tam neobjevil Christian Bale, tak jsem měla pocit, že se dívám na Avatara z jiné doby! Vlastně až díky němu ten příběh nabral trochu grády, takže ty dvě hvězdy si zaslouží především on!

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Původně jsem dala pět hvězd, ale přes noc se mi to nějak rozleželo a musela jsem jednu hvězdu ubrat, protože nemůžu říct, že bych po zhlédnutí Hobita odcházela z kina tak moc nadšená jako po některých jiných letošních filmech, i přesto, že jsem celých 166 minut seděla zarytě v sedačce a hltala každý záběr, každou repliku...A můžu říct, že Peter Jackson se bravurně zhostil své úlohy a Hobit je, stejně jako byl i Pán prstenů, plný dechberoucích efektů. Podobnost s Pánem prstenů je tu dost zřejmá, ale myslím, že to není vůbec na škodu..ba naopak! A navíc já teda ani nic jiného neočekávala...Vy snad ano? :) A ještě jedna věc...Myslím, že Bilba Pytlíka by nikdo nezahrál lépe než právě Martin Freeman! Skvělá volba!