Osm hrozných (2015)

Tarantinovský nářez s pomalým rozjezdem, kde se neurčitě tlachá a zavírají rozbité dveře. Vše pomalu a tak, aby kriminální zápletka mohla vygradovat (Po Tarantinovsku) chajdou vybarvenou na červeno.

Greta - osamělá žena (2018)

Baba jedna ošklivá.. Ani nevím kolikrát jsem to za film řekla. Moc pěkná jednohubka, nenudila jsem se.

V síti (2020)

Smutno, úzko, hnus..

To Kapitola 2 (2019)

Jsem až příliš zaujatá knižní předlohou.. což je na jednu stranu dobře.. jinak bych se těžko v příběhu orientovala a nečekala tak na nějakou scénku, kterou bych třeba mohla poznat, jelikož mě to jinak docela nudilo. Co se mi líbilo, bylo krátké vystoupení samotného Mistra Kinga. Volba herců co se týká obličejové podoby s mladšími kolegy, byla vcelku povedená, jen mě svými výkony nijak neozářili.. mladší byli šikovnější. :)

Zloba - Královna černé magie (2014)

Celkem pěkné zpracování Šípkové Růženky, na pohled hezký za zeleným plátnem stvořený svět se sympatickou hlavní ,, zápornou ´´ postavou. Spíše než spanilá a krásou oplývající princezna, vypadala jako venkovská buchta. Ale ono na rozdíl od prince, který byl naopak jako cukrátko a jeho role mizivá, že bych si ani nevzpomněla že tam byl.. Vlastně až takový nepohádkový konec, ve kterém princezna získala něco jiného a možná že i důležitějšího, než je spanilý princ.

Hodinářův učeň (2019)

Dějová linka mi moc nedávala smysl, ale je to pohádka, takže se to nesmí brát jako nějaký nedostatek..ovšem u starších pohádek to na mě zapůsobilo vždy lépe.. hrdina vyslán na pouť, neví proč, neví kam, ale vždy ho osud zavede na správnou cestu. Tady mu radí dva dobří sudičkové a jedna zlá ( herečka si roli náležitě užila a dala do ní vše ) Scéna s hospodou zvláště v té hudbě mi připomněla příběh z Fimfára o Frantovi nebojsovi. Celkově se mi z nových vánočních líbila asi nejvíce, přesto nevím zda ji v budoucnu budu někdy vyhledávat, když poběží v televizi..

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Koukací hezká jednohubka, s hezkými kostýmy... ale přesto taková mdlá.. ovšem ,,pan Malfoy '' neměl chybu.

Díra (2001)

Bylo to divné.. roztřesené.. scény z díry byly jednou to, potom ono.. úmysl zmást diváka zafungoval, byla jsem dokonale zmatená, konec zklamal. Čekala jsem něco asi kapku jiného.. jo a pořád jsem doufala, že ta jáma uprostřed bude mít nějaký významný děj.. :D Jednohubka ze které se dalo vytěžit mnohem, mnohem více.

Pád do ticha (2003)

Neměla bych odvahu na to zdolávat na lanech jakékoli hory. Tohle a nejen tohle.. dobrodružství málem skončilo katastrofou, nebýt pořádné dávky štěstí a vůli žít. Velmi emotivní příběh.

Vražda v Orient expresu (2017)

Film přetékající kvalitními herci, to vždy není záruka stoprocentní kvality. Něco mi tomu scházelo, ačkoli se profesor Lockhart snažil. Nevím, příliš obří knír a hodně humorné.. malé seznámení s postavami, takže mi žádná nijak zvlášť neutkvěla v paměti až na herečku ztvárňující kněžnu Dragomirovovou. :) Pro mě jednohubka, radši se podívám na starší adaptace.