Trpaslík - Pondělí (2017) (epizoda) odpad!

Mám rád Prušinovského tvorbu, ale tohle je snad nějakej "prenkól". 20 minut jsem to vydržel.

Koruna - Hyde Park Corner (2016) (epizoda)

Při sledování tohoto dílu někdo v mém okolí neustále krájel cibuli, jinak si to neumím vysvětlit.

Semestr - Leden (2016) (epizoda)

Je to cynické, ale k plným pěti tomu chybělo to závěrečné úmrtí matky. Použitá hudba sakra dobrá!

American Horror Story - Kapitola devátá (2016) (epizoda) odpad!

Jednoznačně to nejhorší, co série AHS vyprodukovala. Absolutně nezajímavé, neoriginální a protahované nic. Druhá část Roanoke má být autenticky zachycená pouze na kamerách, už to je vtipné, že si všichni všechno natáčí, i když jim jde o život. Načež i tenhle styl byl několikrát porušen různými 3rd person záběry. Taky by mě zajímalo jaké mají mobilní zařízení, protože výdrž baterií je opravdu obdivuhodná. Stejně tak trpím naivitou některých postav, které prakticky běhají jen od lidožroutů k Murder house a zase zpátky. Během toho se střídá den a tma, jak se zrovna seriálu zlíbí. Pak jsou tu vedlejší postavy, Witchka, které byl víceméně věnovaný celý díl o jejím původu a pohnutkách, až by si někdo řekl, že bude hrát větší roli v budoucnu. Zbývá nám hodina do konce a nikde nic. Podobný příběh je s The Butcher, z které se stala jen vraždící mašina, nadějný twist mezi duchy (vzpoura) nepřišel. Napichování na kůl, upalování za živa nebo tahání střev, známe už i horší záběry z minulých serií. Myslím si, že brutalita není směr, kterým by se mělo AHS vydávat. Závěrečná střelba policie tomu nasadila korunu, pravděpodobně to měl být ten vrchol, kdy s hlavou v dlaních oplakáme smrt poslední nenaočkované postavy... Jenže nám to je absolutně ukradený, kdo koho zabije, protože vybudovat si vztah s nějakou postavou je nemožné. Když si vzpomenu, jak jsem v Asylum trpěl s Jessicou Lange její přerod v blázna... Těžce béčkový, obměnit celý scénaristický tým!