• Rodinný

Domácí mazlíček (2008)

Celkem pěkný, roztomilý film, který nezklame. Annu Faris jsem měla vždy zafixovanou jako Cindy ze Scary Movie, takže mi chvíly trvalo, než jsem si zvykla na její roli....

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Když jsem byla mladší, tak tenhle film patřil mezi mé nejoblíbenější, ale časem jsem si uvědomila, jaká je to blbost.

Vřískot 4 (2011)

Musím říct, že jako znalec a milovník hororů u mě Vřískot 4 naprosto propadl...... Viděla jsem už nespočitatelně hororů. Od všech devíti dílů pátku třináctého až po Tajemství lonského léta. Nové herecké obsazení mi docela sedlo, až na Emmu Roberts o které si myslím, že se do tohoto hororu vůbec nehodila, ještě jí dali jednu z nejzásadnějších rolí.... Naopak se mi ve filmu moc líbíla Hayden Panettiere, které to neskutečně slušelo. Víte, že je ostříhaná uplně na krátko ?? Mě se ten účes tak zalíbil, že o něm začínám uvažovat. Ale ted' zpátky k Vřískotu. Dějová ztránka filmu mě uplně zklamala + vrah. Počet mrtvích se proti předchozím dílům velice zvíšil !! Ve filmu je i víc krvavích scén a násilí. I když Vřískot naprosto zbožnuji, no vlastně hlavně zbožnuji Wase Cravna, který celý Vřískot vymyslel a uskutečnil. Podle mě jeden z nejlepších režisérů.

Noční let (2005)

Ze začátku jsem si myslela, jaký to bude pěkný film, ale všechno není jak se zdá. Pěkný film se proměnil na pořádně napínavý triler. Mám ráda takové filmy a Rachel McAdams je skvělá herečka. Takže plný počet hvězd !!

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Bláznivá sprostá komedie. Mě se to celkem líbilo, byla to sranda a hraje tam Ryan Reynolds, který je naprosto skvělý !!

Moje falešná svatba (2009) (TV film)

Od tohoto filmu jsem si moc neslibovala, ale nakonec mě velice příjemně překvapil a dokonce i pobavil. Je to taková normální romantická komedie.

Spolek nemilosrdných (2009)

Tak filmy tohodle typu jsou mé nejolíbenější. Zbožnuju horory, ve kterém se neví vrah a dozvíme se ho až na konci. A tenhle film je toho jasným příkladem. Není tam moc krve a ani moc nechutných scén a herecké obsazení je skvělé !!

Spolubydlící (2011)

Takových filmů o psychopatické dívce, která se zamiluje do své spolubydlící už bylo opravdu mnoho, já jsem viděla nějméně tři, ale tenhle film je skvělý v tom, že tam hraje spousta známích herců a tím je film daleko záživnější.

Dreamgirls (2006)

Nic moc jsem od tohoto filmu nečekala, ale velice mě překvapil. Nádherný film, se skvělými herci. Foxx, Murphy, Hudston a Beyoncé ve filmu naprosto excelovali. Hudba byla naprosto bez konkurenční Jennifer Hudson a Beyoncé mají neskutečné hlasy. Opravdu nádherný film, který nikoho nenechá v klidu !!

Příšerky s.r.o. (2001)

Můj nejoblíbenější animovaný film !! Sully a Mike Wazovski jsou prostě nenahraditelní.Nemohu hodnotit jinak než plným počtem hvězd....Prostě nezapomenutelný film, který si zamilují všechny generace.