• Rodinný

Až do dna (2006) odpad!

Jedním slovem ODPAD !! Jako každý film s Paris !!

Černobílý svět (2011)

Jeden z nejlepších filmů, které jsem kdy viděla !!

Přátelé (1994) (seriál)

Prostě klasika !! Kdo by tuhle skvělou šestku přátel nemiloval ? Nejlepší sitcom všech dob, který milují snad všechny generace....

Glee (2009) (seriál)

Na jednu stranu ten nejstupidnější seriál, který jsem kdy viděla, na druhou stranu jeden z nejlepších !! Někdy si v duchu říkám, proč se na takovou blbost vlastně dívám, ale pak mi dojde proč. Je to něco originálního co tu ještě nebylo.... Nejlepší na tom je samozřejmě ta hudba, která umí pořádně nakopnout !! První série 100% Druhá série 85% Třetí série 95%

Dexter (2006) (seriál)

Podle mě jeden z nejlepších seriálů všech dob !!Nic podobného tu ještě nebylo. Je to seriál, který vás chytne a už nepustí. První série byla podle mě bezkonkurenční, druhou a třetí řadu bych hodnotila tak 60%. 4,5 a 6 řadu kolem 95% Doufám, že se budou natáčet další a další řady, protože Dextra nemám nikdy dost a myslím, že nejsem sama....

Upíří deníky (2009) (seriál)

Miluju upíří filmy a seriály a tenhle mě hned u první řady ohromil. Televizní zpracování je podle mě naprosto skvělé. Obsazení seriálu je taky velice povedené. Ian Somerhalder se podle mě na roli zlého Damona neskutečně hodí, tak jako Paul Wesley. Sice True Blood to nikdy nepřekona, ale stejně to hodnotím plným počtem hvězd !!

Nezvratný osud 5 (2011)

První díl byl prostě nejlepší, žádný ze čtyř pokračování ho nepřekonal, ale 5 díl byl podle mě po jedničce druhý nejlepší,hlavně ten konec, který jsem vůbec nečekala !!

The Doors (1991)

Miluju Jima Morrisna !! Doors patří k mým nejoblíbenějším hudebním skupinám a tento film mě naprosto ohromil. Jako bych sledovala opravdového Jima !! Val Kilmer ztvárnil svou roli naprosto skvěle !! Viděla jsem několik filmech o Doors, ale tenhle je prostě bezkonkurenční !! Velké plus bylo také skvělé obsazení Meg Ryan jako Pamela ?? Skvělá volba !!

Pod vlivem úplňku (1987)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Naprosto skvělý děj a Cher s Nicolasem Cagem byly úžasný pár, nedivím se, že Cher za roli Loretty získala Oscara. Musím hodnotit plným počtem hvězd !!

Valentine (2001)

O tomto filmu jsem si přečetla v časopise Filmmag, myslela jsem že to bude něco jako Vřískot, který považuji za jeden z nejlepších hororů. Začátek byl celkem napínavý, ale po chvíli mě to přestalo bavit. Hodnotím spíš jako podprůměr.