4teens (2011) (seriál)

:-D Jéje to se nám tady zase sešlo chytráků ... No ale od uživatelů CSFD k seriálu. Myslím, že ve srovnání se současnou českou tvorbou je to nadprůměr, herečky sympatické (herci také), zápletky zbytečně nezapletené, celé je to trošku naivní, ale právě proto můžu v klidu vypnout mozek a nechat se bavit. Jediné co mi opravdu vadilo byla Lucinka Vondráčková. Huš. Orlov !!!

Autoškola národa (2010) (pořad)

Narozdíl od většiny kolegů zde, hodnotím pořad z 26.2.2011 s Alešem Hámou. I kdyby se alespoň pár řidičů naučilo díky této soutěži něco nového, pak je to úspěch. Otázky byly myslím velice dobře zvoleny a vystihovaly nejčastější nešvary na našich silnicích plynoucí z neznalosti novějších předpisů, které za krále Klacka neplatily nebo nebyly aktuální - lidi naučte se na dálnici jezdit v pravo (ano, i na tříproudové nejezdíme zbytečně uprostřed) a pochopte, že platí pravidlo zipu (i na Moravě pouštíme auta s Ačkovou SPZ - co když je jen služební).

KRUH - portrét demonstrace (2009) (studentský film)

Dobře provedený dokument, který se snaží být objektivní a dát prostor všem zúčastněným stranám. Dovolím si jen poznámku na okraj. Místní bílí obyvatelé se chovali jak hysterická zvěř - nedivím se jim, soužití s tolika cikány určitě není lehké. Ti se totiž většinou chovají řekněmě nekonvenčně. Kor když žijí ve větších tlupách. Vždy to tak bylo a nejspíš to tak vždy bude. Policejní zákrok podle mě v jistých mezích OK. Politici - co mají dělat...? Napadá mě jen více pěnez na PČR. Ale ten dav žvanících a pochodujících nácků mě celý dokument tak vytáčel. Jo ve stádu je síla, že jo? Jinak můj názor je, že kdyby nebyla romská problematika, našli by si jiného nepřítele - je prostě baví hrát si ve smečce na vojáčky a cítit se součásti něčeho a alespoň někde být "důležitý". Na konci mě dorazila teorie o židovských vlastnících tahajících za nitky a sledující vyší zájmy. To mi potvrdilo, že Ti lidi opravdu nejsou vpořádku. Závěr: DS byla zakázána. Alespoň za to málo jsem rád... Blbost se bohužel zakázat nedá.

Bylo nás šest (1986) (seriál)

Vybroušené dialogy, nádherné ex- i interiéry, skvělé obsazení, našlapaná hudba a chytlavý příběh - zkrátka BéHáčko po československu! Edit: přidávám jednu hvězdu za George Toffiho, to je ta pověstná třešnička na dortu. Být tam ještě Bartošová, pak je to dokonalý počin.

5 dětí a To (2004)

Nesrovnával bych to s Harrym nebo LOTR jako někteří uživatelé zde. Jak se na pohádky dívat nemusím, tak v tomto případě jsem u TV v pohodě vydržel a pobavil se.

S Italem v kuchyni (2009) (pořad)

Čtyři hvězdy neboť v našich krajích je toto nadprůměr mezi pořady o vaření. Děkuj mistru Babicovi Itale!

Osm statečných (2006)

Nemůžu jinak. Jednu takovou potvoru mám doma... :-) Úplně mě stačilo se dívat na huskouny a jejich chování a příběh byl pro mě na vedlejší koleji. Lidi tam být nemuseli vůbec ;-)

O dívce, která šlápla na chléb (2007) (TV film)

Myslím, že tato pohádka je mezi nově natočenými opravdový skvost. Proto jsem ani nebyl překvapen zdejším nízkým hodnocením ;-p (Předlohu jsem nečetl.)

2Bobule (2009)

Dobrý, opět děkuji CSFD. Podle tohoto servru jsem totiž od filmu absolutně vůůbec nic nečekal. Přítelkyni jsem několikrát řekl, že to bude kravina atp. Nakonec jsem byl velmi mile překvapen. Několik povedených scének, má to spád. Příběh ani konec nic moc, ale neurazí a pobaví. Prostě taková letní oddychovka...

Hledá se táta a máma (2010) (pořad)

Ještě lepší než předchozí série. Hledači jsou výborní - prostě typy. Velice jsem se u toho bavil, samozřejmě nehledajíc intelektuální zábavu ;-p 5 hvězdiček si nechávám na další sérii, i když podle upoutávek Primy, tentokrát Ti, kteří hledají svůj protějšek zdaleka nevypadají, tak zajímaví jako Jan, Eva a Honza.