Hra o hrad (2011) (pořad)

Já bych ty moderátory nejraději nakopl.

Hra o trůny (2011) (seriál)

První díly mě neskutečně nudili. Ale koukal jsem dál. První série byla tak trochu celá nudná, až na ty poslední díly. Smrt Neda byla tak strašně překvapující, že jsem to snad 5 minut rozdejchával. Druhá série byla mnohem zajímavější, co se týče akce. Hlavně bitka na konci série! 3. série s novýma postavama mě bavila hodně, víc než první, ale míň než druhá. Víc Daenerys, víc draků a legendární Krvavá svatba. Bohužel jsem věděl dopředu, co se stane, ale i přesto je to jeden z nejlepších dílů vůbec. Arya byla tak strašně blízko! No a ve 4. sérii museli všechny pozabíjet, abych byl spokojenej. To bylo chcípání v každým díle. Rozhodně nejlepší série. Těšim se na 5. sérii! FUCK THE QUEEN!

Kdo přežije - Jižní Pacifik (2011) (série)

Je celkem zvláštní, že jsem si tu skoro nikoho neoblíbil. Jediné Edně jsem fandil úplně od začátku. Nevim čím to bylo. Neměla žádnou strategii a všechny srala, ale i tak..

Mirai nikki (2011) (seriál)

Jukiterovi bych dal facku. Nebo dvě, pls. Přestože se každým dílem stupňovala moje chtíč dát mu pár koňarů, tak se zárověň i stupňovala originalita. A mě to každým dílem bavilo víc a víc. Námět je prostě bezva! Jedno z nejlepších anime vůbec :) „If today is the worst day ever – tomorrow has to be better." -Ikusaba Marco

Nakopni to (2011) (seriál)

Koukat se na to dá.

Nedotknutelní (2011)

Film mě nesmírně bavil. Omar Sy mi je strašně sympatickej. A jeho úsměv je sám od sebe vtipnej, takže když se smál on, smál jsem se i já :D A francouzština je skvělá