Alvin a Chipmunkové (2007)

Film se mi moc nelíbil. Měl zajímavý a zábavný děj, ale přišel mi dost předvídatelný. Podle mě na filmu byly nejlepší ty písničky a dabing přejatý z Chipa a Deila. Prostě roztomilá pohádka pro ty nejmenší.

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

Legendární sitcom s legendárními postavami s legendárními hláškami. BURN!

Alenka v říši divů (2010)

Celkem mě to překvapilo. čekal jsem kravinu, co za moc nebude stát, ale stálo to za zkouknutí. I když jen jednou. Děj to mělo celkem dobrý, po trikové stránce taky dobré, ale že bych měl potřebu dívat se na to znovu říci nemohu.

Akta X: Chci uvěřit (2008)

No škoda, věděl jsem, že to bude slabota, s Akty X to mělo společného pouze Muldera, Scully a Skinnera. Jinak mírně nadprůměrný kriminální film se zajímavým námětem. Dal bych tomu klidně i víc, ale ke starým dobrým Aktům to mělo na sto honů daleko.

Áčko (1997) (pořad)

Zajímavé témata, zajímavé příběhy, nezajímaví moderátoři.

Akta X (1993) (seriál)

The X Files jsou nepopíratelně legenda. Seriál odstartoval spoustu jeho následovníků (např. Fringe). Skvělé herecké výkony, nápady, legendární úvodní znělka. Přesto mě ale seriál nijak neoslovil a i po mnoha zhlédnutých řadách musím dát 3*.

Akt (1997) (divadelní záznam)

Rodinka Žílova mi vždy tak zvedne náladu, že tomuto představení prostě nejde nedát 5*!

Agenti nula nula (2004) odpad!

Herecké výkony jako by vypadly z amatérského divadelního představení žáků 1. ročníku ZŠ, hloupý děj, mizerná hudba. Co dodávat?

Agent bez minulosti (2002)

Super zpracování tohohle příběhu. !SPOILER! Jenom bych možná předělal závěrečnou scénu, kdy Bourne skočí z asi pátého patra, za letu střelí týpka mezi oči, přičemž používá mrtvolu jako tlumení pádu, zvedne se a odejde. Ale k takovému filmu nějaká ta nereálná scéna musí prostě patřit...