Bourneovo ultimátum (2007)

Jestli vás nenadchla super naháněčka na nádraží ani neméně akční sekvence v Maroku, asi ani nemá cenu vás přesvědčovat, že třetí Bourne je pořádně velkou třešní na vymazleném akčním dortu. Po dlouhé době mě film přišpendlil do křesla a nepustil až do závěrečných titulků. Damon jako Bourne, respektive Webb, je úžasný.

Bořek stavitel (1998) (seriál)

Kdo by dnes neznal slova - Znáte Bořka, všechno zpraví! Pro děti ideální pohádka.

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Tento animovaný film má vtipný nápad, vtipné postavy a celá zápletka je pěkně rozvedená do zajímavého příběhu. Vtípky během filmu už sice tolik nepobaví, ale děj nudný není.

Bobule (2008)

Film, který si oblíbí jenom úzký okruh diváků. Humorné scény vám přijdou humorné, jenom pokud budete ochotní přistoupit na tento styl vtipu, nebo pokud takoví prostě jste. Rádobysrdceryvný scénář taky ocení málokdo. Koukněte a uvidíte

Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)

Tento film se řadí mezi mé oblíbené. Hodně vtipu a narážky na jiná zpracování Robina Hooda. Jediné co bych vytkl byly rapové pasáže na začátku a na konci, ale nijak zvlášť mi nevadily. Za velice zdařilé pokládám písně uprostřed filmu (hlavně Muži v punčocháčích). Rozhodně doporučuji všem, kteří se rádi zasmějí.

Bláznivá školka (2003)

Ach jo, štve mě, že Eddie Murphy se celý život věnuje podobným nudným a nezábavným komediím, a když jednou natočí něco jako drama, všichni jsou z toho hned na větvi. No nic, teď k filmu: nápad by to mohl být docela dobrý, ale chtělo by to lepší podání. Pár vtipných okamžiků se najde, ale na komedii je to zoufale málo. Zoufalé jsou většinou i herecké výkony, hlavně se mi zdá, že veškeré Murphyho komediální nadání spočívá v různých šklebech, no a tady to opět dokazuje.

Bláznivá olympiáda (2005)

Johny je proste ksicht jaký má být... Čekal jsem trochu bláznivější komedii ale jako oddychovka po práci celkem dobře padne. Hlavně je tento film lidský a ukazuje nám kousek ze světa postižených. Fakt pěkný oddychový film při kterém se určitě párkrát s chutí zasmějete!

Blaník (1997) (divadelní záznam)

Cimrman jaký má být!