Policejní akademie 5: Nasazení: Miami Beach (1988)

Tak tady už naprosto nechápu proč tenhle díl natáčeli, neměli to točit už jen z toho důvodu, že tam nehrál Steve Guttenberg, bez něho to prostě není ono. Jediným kladem je podle mě George Gaynes (pokud to někdo neví, tak hrál Lassarda) a to je opravdu velmi málo.

Policejní akademie 4: Občanská patrola (1987)

Slátanina nad slátaniny. Musím říst, že i pozdější díl některý byl kvalitnější. Tohle je taková hodně nepovedená parodeie na jedničku, která působí ale hodně trapně. Připomíná mi to od četníků film Četník a četnice, kde už tvůrci neví, co by zařadili do scénáře.

Policejní akademie 3 (1986)

Myslím, že tímto dílem by celá série mohla končit. Pak už je to horší a horší. Noví lidé to ale trochu oživili.

Policejní akademie 2 (1985)

Tenhle díl je ještě celkem dobrý, i když první díl je první....tenhle díl už ničím nemůže pekvapit a i tolik dobrých hlášek najednou začne za chvíli nudit.

Policejní akademie (1984)

Policejní akademie je super film. Nejlepší ze serie je podle mě první a druhý díl, pak už je to trochu slabota, ale vždy se na policejní akademii ráda podívám. Moji úplně nejoblíbenější postavou je Erik Lasard, je opravdu skvělý.

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Humor v kreslených filmech s Asterixem mě nepřestane fascinovat. Už jenom začátek filmu napověděl, že mračit se nebudu, což i následně splnil. Bravo Asterixi, opět jsi mě dostal...

Asterix a Olympijské hry (2008)

Děs a hrůza. Výměna hlavní role Asterixe filmu rozhodně nepomohla. Snaha o vtipnost se povedla v minimálních úsecích, ale ve výsledku to byl jen velmi trapný pokus o cosi. Astarixe jako komiks mám velice rád, i první dva filmy byly povedené, ale tohle... Můžu dát hvězdy jen za hudbu, kameru a Depardieua.

Asterix a Obelix (1999)

Jednoduché, rychlé, vtipné. Prostě Asterix a Obelix. Pro mě povedený kousek, na který se dá dívat prakticky kdykoli. (čtení je samozřejmě lepší ;-))

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Na druhý díl jsem se moc těšil ale musím říct že mě zklamal už to nebylo ono. Jen co se mi u tady toho dílu líbilo bylo to že sem daly více robotů a závěrečná scéna sem tam nějaká hláška,ale celkový děj byl nic moc. Za to dávám čtyři hvězdy.

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Další film, kde bylo vynaloženo víc úsilí do reklamy než do něj samotného. Knihy od Hrabala by snad mohly být zfilmované líp.