Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Výborná komedie u které se člověk nejen nasměje, ale může taky obdivovat excelentní střih, který se jen tak nevidí. Výborné hudby v pozadí a výborní herci. Za chvíli jsem se přistihl že není scénka u které bych se aspoň trochu neusmíval. Upozorňuju že dále budu psát SPOILERY. Takové scénky jako žbleptající farmář by mě asi normálně nerozesmály ale tady to prostě sedělo do situace. Nebo ještě se vrátím ke střihu, když šéfinspektor za sebe hodí papír a jak dopadá tak je střih jak si promne ruce. Velká pochvala Edgaru Wrighitovi a Davidu Arnoldovi za doprovodnou hudbu.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Perfektní zpracování, skvělé herecké výkony, slušný dabing a hlavně je tady všechno důležité co bylo v knížce. Pár detailů sice vynechali ale chápu, že kvůli špatně udělaným dílům z minula (hlavně ohnivý pohár) by se to těžko vysvětlovalo. Díky Davidu Yatesovi za skvělé zakončení této historické ságy!

Jumper (2008)

Dobrý nápad ale strašný příběh. Nemá žádné grády, celý film se po první půlhodině neskutečně vlekl a najednou jsem zjistil že je konec a titulky... Žádné pořádné zakončení, žádný pořádný boj, prostě nic. Tři hvězdy mám jenom pro originální nápad a hezké efekty...

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Ve filmu je na co se koukat, ale nemá to nic společného s komediálností nebo dějem filmu. Humor komedii chybí stejně jako zajímavý děj.

Prci, prci, prcičky (1999)

filmové jedničky jsou vždy nejoriginálnější a nejvzpomínanější, zde tomu není jinak. Dalo by se pochybovat o úrovni fórků a nejrůznějších gagů, ale ruku na srdce, kdo z nás nemá někdy náladu na totálně úletový film, při kterém nemusí hledat hlubší smysly a jde tam pouze o pobavení? Tak vidíte, tato série jiný cíl ani nemá. Takže se bavte :)

Zombieland (2009)

Naprosto skvělá oddychovka, na kterou se mohu podívat prostě kdykoli a vždy spraví náladu... Neuvěřitelně vtipný hlášky, film si na nic nehraje a proto je tak sympatický... dokonalost sama...

3:15 zemřeš (2005)

Vposlední době se objevuje v kinech velké množství hororů s obrovskou reklamou, často remaky starších filmů. Tenhle je jeden z nich, často se podle nafouknutosti reklamy dá očekávat kvalita výsledku, proto jsem od tohoto filmu neočekával vůbec nic a pouštěl jsem si ho víceméně z dlouhé chvíle. A mé očekávání se také víceméně potvrdilo, film není ničím originální, většina věcí už byla použita jinde (je to také remake, že). Úplně zapadá do záplavy dnešních hororů, kterýmy jsme zahlceni. Ale na druhou stranu, pokud hledáte zábavu na přerušení nudy, nebo chcete zažít chvíli rychlejšího srdečního taktu, proč ne. Ale srsly-žádnej zázrak to není :)

Titanic (1997)

Ano, je to mistrovské dílo. Dá se to poznat i z počtu získaných Oscarů. To se nedá upřít, jde o skvělou, legendární podívanou.

Policejní akademie 7: Moskevská mise (1994) odpad!

Když to člověk vidí, jen si povzdechne, kde jsou ty časy prvních dvou (až tří) dílů. Kdyby byly i "céčko" filmy, tenhle by k nim rozhodně patřil.