Madagaskar (2005)

alší zaměnitelný animák těžícího z posedlosti dětí na hláškující zvířata. průměrné, nepřekvapující a nudné. Hloupé i na tříleté dítě. Dá se to sice přečkat a výjimečně stojí za pochvalu i dabing, ale žádná větší sláva se nekoná.

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

ydařený první díl, natočíme druhý, však on se chytne. Takhle nějak museli přemýšlet tvůrci, protože jinak si nedokážu predstavit, proč byl druhý díl natočen. Ale nějak chybí originalita...snad každých deset minut jsem si připomínal první díl, který byl vykraden snad o všechny gagy-písnička krále Jelimána, pohádání Alexe a Martyho, rvačka Alexe a staré paní... Nemám slov...vykradená jednička...

Klíč (2005)

líč vypadal zezačátku docela slibně. Hlavní hrdinka – dost zvědavá ošetřovatelka – šátrá na půdě a snaží se odemknout ty tajemné dveře… To bylo docela napínavé. Jenže pak je odemkne a už to tak zajímavé není. Z filmu se stává jedno velké klišé, kdy hlavní hrdinka konečně zjistí, kdo je ten zlý a uteče pro pomoc za zlounem č. 2. Ale je to klišé jen do doby, kdy se odkrývá pro mě nečekaná zápletka. Závěr mě opravdu překvapil, proto taky film dostává o hvězdičku víc, než měl původně ode mě získat.

Záhada Blair Witch (1999)

eda ten začátek, to byla ale nuda, hlavní hrdinky měla hlas opravdu na pěst, celý film jen o tom jak tři lidi běhaj po lese, tak to sem ještě nežral, ale když byla noc a někdo chodil okolo jejich stanu a ráno tam měli ty kameny a potom když jim další noc na stan bouchali ty děti tak to sem se teda bál, aby ne koukal sem se na to asi ve dvě hodiny ráno, taky sem se bál na tom konci v tom domě, nebo spíš zřícenině ale nejvíc sem se bál až den po tom když sem šel s kámošema stanovat a o tom filmu sem jim řek, ňákej dobrák mi v noci začal bouchat na stan tak u toho sem se taky docela bál, jenom díky tomu filmu, ale naštvalo mě že to nebylo podle skutečnosti, protože to vypadalo docela věrohodně.

Strážce duší (2005) (seriál)

Výborný seriál s překvapivými koncemi. Mysteriózní nádech a nejlepší je asi samotný strážce duší, o kterém víme jen to, že jim někdy pomůže a někdy zase zhatí plány... Super.

Proroctví (2009)

Tak tento film mě příjemně překvapil, Čekal jsem jen že hlavní hrdina bude lítat od místa k místu ve snaze zachranit co nejvíc lidí a ono to zatím bylo trochu jinak. No celkem mě překvapila identita těch našeptavačů a i konec sám o sobě, který mohl být 100% lepší. Ale i tak se mi film líbil.

Návrat do budoucnosti III (1990)

Horší než dvojka, stejný jako jednička. Tak by se dala charakterizovat závěrečná část trilogie. Prostředí je ztvárněné takřka bezchybně, městečko žije ohromným životem a detaily opět nechybí. Do příběhu vstupují nové postavy, které jsou poměrně sympatické a úroveň rozhodně nesnižují. Navíc se zde konečně začíná rozvíjet charakter doktora Emmeta Browna.

Návrat do budoucnosti II (1989)

Tento film naprosto vyvrací názor že pokračování nejsou dobrá. Myslím že Návrat do budoucnosti 2 je naprosto stejně chytrý, vtipný a okouzlující film jako jeho předchůdce. Naprosto suveréně zvládá všechno to cestování časem, které by mohlo být matoucí, ale zde je naprosto srozumitelné. Zde opravdu není co vytknout.

Návrat do budoucnosti (1985)

Naprosto NEJLEPŠÍ FILM který jsem viděl. A to jsem ho viděl přinejmenším stokrát. super zápletka, super herci a super efekty (samozřejmě myslím na tu dobu). Další díly se taky ohromně povedly, což je velké +.

Hra (1997)

Jeden z nejlepších thrillerů a krimi. Mysteriózní příběh naprosto pohltí a skvělé herecké výkony taky nejdou na zmar. Naprosto nečekaný konec a dokonale promyšlený příběh. Jsem opravdu nadšený a teď si jdu film stáhnout... ;-)