Avengers (2012)

Je to typický film od společnosti Marvel. Film se dá rozdělit na dvě části, v první část je zaměřená na "hlášky" a druhá část je zaměřena na mlácení se.

Auta (2006)

U tohoto filmu jsem si poprvé všiml skoku animáků. Od věčně stejných pohádek pro děti k filmům, u kterých se může bavit i dospělý. Díky obsazení naší rodiny jsem film viděl několikrát a názor jsem nezměnil. Prostě je to sranda.

Atlas mraků (2012)

Upřímně jsem se zprvu obával, když jsem šel do kina, že se ztratím v množství prolínajících se rovin příběhu. Ale ukázalo se že marně. Atlas mraků byl čitelný, neztrácel jsem se a asi i díky tomu se pro mne stal jedním z nejlepších filmů, které jsem kdy viděl. Tenhle film můžu doporučit, má i skvělou myšlenkovou hloubku. A nemohu opomenout naprosto geniální hudbu a masky. Skvělý film.

Arrow (2012) (seriál)

Někdy suché dialogy přebíjí akčnost a zápletky. Slade se mi dostal do srdce jako skvělý záporný hrdina hned po králi Joffreym.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Jednou vyhodí kečup oknem, podruhé si stěžuje, že chybí kečup. To myslím vystihuje naprosté protiřečení si Zdeňka Pohlreicha.. Každopádně kluk, co si přišel hrát s kamením, tomuto pořadu vyzdvihuje jednu hvězdu navíc. :)

The Angry Video Game Nerd (2004) (seriál)

He's gonna take you back to the past.. :) Naprosto perfektní člověk recenzuje naprosté sračky. Co více si přát?

Anděl Páně (2005)

Ave Mariá(šky). Konečně pohádka, která se českým tvůrcům po nějaké době opravdu povedla. Přesto mi místy něco chybělo.

Andělé a démoni (2009)

Nečetl jsem knihu. Takže nemohu říci, že by mne film zklamal oproti knize. Pravdou je, že jsem očekával víc. Jednak se mi nelíbila až přílišná akčnost, kdy !SPOILERY! za doprovodu sirén lítali carabinieri od chrámu ke chrámu, jednak až moc zbytečné zabíjení v kostele, kde byl upálen preferít a ten závěr se startujícím vrtulníkem, unášející hlavního padoucha s antihmotou do oblak, aby se pak zázračný seskokem zachránil - to už bylo hodně přehnané. Řekl bych - proti Šifře o třídu hůř. Ale i tak bylo k vidění spoustu zajímavých záběrů, i když v exteriérech a rozhodně stojí za to film shlédnout (alespoň 1x)

Alvin a Chipmunkové 3 (2011) odpad!

Jako vážně? Třetí díl? Absolutní katastrofa.. Zkazilo to ty lepší vzpomínky na předchozí díly a teď už si o tom nemyslím nic dobrého.. Achjo.. Ona bude i čtyřka příští rok....

Alvin a Chipmunkové 2 (2009)

Nemám rád, už z principu, dvojky, ale mám rád Jasona Lee, ale i ten tam byl na prd. Jedna * to celkem vystihuje.