Tereszka33

Tereszka33

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 11.8.2019  15:06

Jasone, Keenu, Jime? Kluci, do čeho jste se to namočili. Artová dystopie, to zní celkem dobře. Sexy Mamoa, Keenu Escobar, Jim, kterého nepoznáte, noha k obědu, hudba, záběry, to všechno je fajn, ale chybí tomu šťáva, je to nuda, vleče se to. O dialozích ani nemluvím, ty jsou totiž pod bodem mrazu, vlastně až u absolutní nuly.

• 15.6.2019  22:01

Larsi, Larsi...nepřesvědčil si mě u Království, ani u Antikrista, ani u Melancholie, ani u Nymfomanky a já naivka jsem si myslela, že mě přesvědčíš u Jacka (teda jestě mám pořád v záloze Dogville, který jsem neviděla). Na co se to vlastně dívám, co si nám tím chtěl říct? A není 140 minut málo, Larsi von Triere? Což takhle přidat ještě hodinu naproste nudy, to se tam ztratí, neboj se toho. Kostrbatý střih, mdlé dialogy, tématické zbytečné vsuvky...jo aha, ono je to to umění, tam se může vše, protože ten, kdo to označí za naprostou hovadinu vlastně nerozuměl filozofické myšlence a je naprosty filmový negramot. Už je mi to vše jasné.

• 8.5.2019  23:49
    Climax (2018)

Climax vám v první řadě nabídne skvělé tanečníky, kteří svými pohyby dominují a definují celý film. Pak tady máme také naprosto nudné, infantilní dialogy, které se ovšem k prostředí a účastněným dají předpokládat. Inu dobrá, budu dělat, že jsem těch prvních 20 minut nudného tlachání přetrpěla ve zdraví a rozumu. Párty se rozjíždí, a zdravý rozum mě sice neopustil, ale naši mladí a neklidní mají očividně dost. Jakou matějskou ve svých hlavinkách právě prožívají si můžeme pouze představovat a jelikož se díváme na pořádný dirty dancing, snažím se nám postavy fantazii ještě více podnítit. Pokud to mám hodnotit jako art taneční film ve stylu Vejdi do prázdna, fajn..ale můj důvod sledování byl horor a ten mi tady nějak chyběl.

• 20.4.2019  23:38

Super film, když nebudete moci usnout, fakt doporučuji. Tohle vás zaručeně uspí. Místo oveček můžete přeříkávat: bílá, modrá, červená, bílá, modrá, červená. Úspěch zaručen.

• 1.4.2019  20:53

Zřejmě nejsem natolik bohémsky založená, abych to dokázala plně ocenit. Na můj vkus příliš vleklé. Nijak mě to bohužel neoslovilo.

• 27.3.2019  19:15

Počkala jsem si na interaktivní verzi od Netflixu, ale jsem docela na vážkách. Prvně jsem z toho byla uchvácená, ale později se příběh začíná opakovat, pokud nevyberete 'správnou' cestu a vidět po 4 ten samý záběr, už mě tolik nebavilo. Pro mě je tenhle typ projekce první, kdy se tvůrci snaží doslova vtáhnout diváka do děje a proto musím hodnotit více než kladně. Jen bych to chtělo více vypilovat, aby příběh gradoval a né naopak upadal.

• 17.3.2019  15:26

V New Orleans dovede vražda mladé dívky Johna k problémům s detektivem Jimmem Coriganem. Aby bylo možné, mrtvé navrátit zpět, musí se John spojit s Papa Midnitem, který voodoo rituálem pomohl oživit milované osoby truchlícím přibuzným. Něco se ovšem pokazilo...

• 16.3.2019  22:47

Mám slabost pro odemykání různých místností, chodeb, prostorů všeho druhu a očekávání, co že se tam vlastně skrývá. Cesta do “srdce” vlaku je rozmanitá, drsná, vtipná. Tilda je opět skvělá, Chris je sexy a Kang-ho vas sere. Dohromady to nenudí, interiér je nápaditý, konec má filozofický nádech, což mě až tak neuspokojilo, ale tak nějak to k tomu směřovalo...

• 14.3.2019  22:10

Starý kamarád Gary Lester navštíví Constantina, aby mu pomohl zničit démona hladu, který se vymanil ze zakletého artefaktu, kde byl navždy pohřben. Na první pohled se zdá, že se bude jednat o jednoduchý úkol, ovšem honba za hladovými brouky se začiná komplikovat.

• 5.3.2019  22:50
    Domov snů (2010)

Když se tak dívám na ty ceny bytů v Praze, začinám mít celkem strach, aby mi tady někdo nezačal klepat na dveře. Naštěstí ovšem nemám výhled na Pražský hrad, tak jsem v klídku. Nechápu to vysoké hodnocení. Postrádá to logiku, je to odfláknuté, nemá to spád. Nuda v Hongkongu.

• 23.2.2019  20:06

Ďábelské LP, které se po mnoha letech dostane opět k moci nemilosrdně zabíjí. Manželka, snažicí se napravit své rozhodnutí, rozpoutá hon, který může ukončit jen John Constantine.

• 23.2.2019  11:17

John navštíví městečko, kde za záhadných okolností uhoří důlní horník. Cestou ovšem narazí na sličnou jasnovidku, která vídá Constantina ve svých vizích a touží proniknout do jeho tajemného světa. Společně se následně snaží odhalit tajemství smrti, ktérá číhá někde venku... Po prvním celkem amatérském dílu se to začiná vylepšovat, dost tomu pomáhá i nová postava Zed, která do seriálu skvěle zapadla.

• 26.1.2019  23:18

Tak jsem po dlouhé době zabrousila do těhle temných vod a....nuda, nuda, nuda. Není to rozhodně první film, který z tohohle subžánru vidím a můžu říct, že je nejslabší. Tupá pila a želé oči tomu opravdu grandiózně přidávají. Uklízet bych to teda nechtěla, ale proti gustu, má to očividně rád. Jestli to měla být sonda do duše prostitutky, tak mě teda obešla obloukem. Věřím, že své publikum to má, moje tleskánky to ale nezíská. Lucifere ty vole, běz si ho raději vyhonit.

• 10.1.2019  22:49

Pravidlo číslo jedna, jednoduchý plán nikdy nebude jednoduchý. Tak kdo z vás by se zachoval fér a kdo hamižně? A nechci slyšet, že je to tady samý dobrák. Jenže, když už se v tom jednou vezete, tak není cesty zpět a na tu sněhovou kouli se nabaluje hromada bordelu....

• 10.1.2019  22:32
    Cam (2018)

Cam jdem, Cam směřujem. Jak zpívá Orion ve své písničce “Každý z nás, je člověk své vlastní identity”. Téma stále více a více aktuální, internet pohlcující naše tváře, životy...skvělé zpracování ztráty identity. Budeme muset jednou bojovat za své opravdové já?

• 30.12.2018  23:06
    Drive (2011)

Ryanovi tyhle zamlklé role sednou jako prdel na hrnec. Nemusel by mluvit celý film a i tak, by to bylo skvělé. Kavinskyho elektro tomu dodává skvělý šmrnc. Miluju tyhle ty neóóny s osmdesátkovým nádechem.

• 8.10.2018  22:28

Všehny díly této série mi přišly mysteriózně povedené, ale tenhle díl mě zklamal. Možný spoiler! ------------------------------------ Myslím, že spousta z nás věděla, že do toho bude zaplatený. Ale nechat se odhalit tak okatě? Jako vážně? Totalní profesionál, opravdu. Donutil, ten zachovává postoj, jakoby se vlastně nic nedělo. Sledovačka u Čvančarky má taky plno WTF?! Takhle teda ne! Chci se dodívat na své mysteriózní drama a ne na komedii.

• 28.9.2018  20:32

Všem je jasné, že černoch/ška nikdy neumře v hororu jako první. Parta mladých lidí, která je tak nesympatická, že by bylo nejlepší, aby zařvali všichni naráz. Konec celkově nedotažený, Jason musel při pohledu na toho amatéra zaplakat. Máš se co učit, kámo! A když ono by se dalo to prostředí Hell Festu tak dobře využít. Ach jo

• 13.9.2018  21:51

Tak já nevím, nejsem feministka, ale nemělo by se to pouštět všem chlapům preventivě?

• 5.7.2018  23:00

Jistě pane premiére, vepřovou šunku, tu si dáte? Ta Vás pry moc nebere, Vy si radši zamr**te.

• 5.7.2018  22:44

Pssst už nechoď ani krok, tiché misto najdi si, rodinu chraň rok co rok, Tvůj život na vlásku visí.

• 23.4.2018  23:29
    Childhood's End (TV seriál) (2015)

Přemýšlím, zda by byl pan Clarke s tímhle seriálem spokojený. Kniha bravůrní, předloha jako víno, pro sci-fi fandu naprostá povinnost. U seriálu je velké mínus, že se do toho tahají zase ty love story..proč? To proště nepotřebuju...Míň romantiky, více sci-fi! Vůdci perfektní, takhle jsem si je přesně představovala, škoda, že tvůrci nepředvedli více z jejich planety. Už u knihy jsem pořád nechápala, proč se to jmenuje Konec dětství, na konci pochopíte a pokud ne, sáhněte po knize, nezklame.

• 20.4.2018  09:32
    Štiky (TV pořad) (2018)

Kdybych napsala, že je to rakovina pro vaše oči, tak bych urazila rakovinu...je snad potřeba vidět více než TV upoutávku? Lidi, buďte normální, nepodporujte takove srance a běžte si raději pustit nějaky dokument na National Geographic..PROSÍM!

• 12.2.2017  13:33

Jestli je něco děsivější než všechny horory světa, tak je to megamonstrózní nálet sarančat o_o.

• 11.2.2017  20:59

Nuda na konci ulice by měl být správný název tohoto filmu. Plytké a tak moc předvídatelné. Více slov už plýtvat nebudu, stačila má promarněná hodinu a půl.

• 1.2.2017  00:31
    Unfriend (2016)

Ve svém subžánru je pro mě tenhle kousek doposud to nejlepší. Už od začátku se člověk nenudí, animace jsou příjemné, hudba k tomu přesně sedí a postavy nejsou nesympatické. Tenhle horor má opravdu co nabídnout, ať už počínaje atmosférou, přes brutální lekačky až k překvapivému konci. Na tohle jsem dlouho čekala.

• 24.1.2017  22:02

Asi jsem se to ani nesnažila pochopit do detailu, řekla bych, že u tohoto filmu to ani nejde. Vesmír je tajemný a stejně jako jeho záhady nám zůstanou zahaleny, tak i tady je možná lepší vědět méně než více, a ať si tu souvislost najde a pochopí každý podle svého. Hudbou i minimalistickým pojetím velmi pěkné, ovšem 5 hvězd nedám za ten potlačený stav bez tíže, který tam měl být a dodával by tomu silnější filmový zážitek.

• 14.1.2017  17:11

Jedna, dvě, Olivia jde, Olivia si jde pro tebe...a pořád jde, stále chodí, blik, cvak a konec. Tak děkujeme pěkně a příště už prosím raději ne.

• 14.1.2017  15:47
    Most - Epizoda 10 (S02E10) (epizoda) (2013)

Pro mě rozhodně nejlepší díl první i druhé série. Nečekané, napínavé, až velmi mrazivé...

• 13.12.2016  20:52

Škoda, opravdu velká škoda nevyužitého potenciálu Jareda....

<< předchozí 1 2 3 4 5