Duel Junior (2021) (pořad) odpad!

Ťažko vôbec okomentovať. Stačí čo napísali Arsenal83, Trevor, Eire a rategod. Naša krajina je v p... a naša slávna verejnoprávna televízia platí nejakého parazita (aj) z mojich daní! P.S.: Toho škamravého debila, ktorý si asi pripadá vtipný zajebať krompáčom.

Pach krve (2021)

Ale Vám riadne jebe miestne hviezdy. Obalené v modernom šate, aj interracial aj buzo dvojica... S pôvodnou redneck vyvražďovačkou to nemá nič spoločné. Pasce ako od Ramba používajú sedliaci ako z Village a komunita je ako z Wickermana. Ten koniec v kuchyni je tiež superoriginálny.

Tom Grennan: Little Bit of Love (2021) (hudební videoklip)

Jebnutý videoklip, alebo ako sa objavil chlapík so zaujímavým hlasom a výzorom pičusa a vytvoril skladbu, ktorá zaujme. Každý (vraj) potrebuje kúsok lásky.

Annabelle 3 (2019)

Má to síce pár príjemných scén a lakačiek (na začiatku pri cintoríne), ale má to aj kresleného vĺčka, detskú zápletku a nepríjemný zápach romantiky. V niektorých momentoch to vyzerá ako od Disneyho. Aj keď priznávam, že taká blonďavá opatrovateľka v ružovom svetríku by ma potešila. 😜

Hudson a Rex (2019) (seriál)

Rex verzia Kanada, rasová kvóta splnená, dej tuctový, najinteligentnejší výraz má Rex. Bolo to nutné? 1* za toho krásneho NO.

Black Panther (2018) odpad!

Marvelovskonegrorasistickofeministický hnoj! Do toho sprosté kecy a nudný dej. Našich bratov šikanuje polícia. Fuj! Keby to bolo natočené v bielom to by bolo kviku o rasizme. Po dopozeraní som dostal chuť zájsť vyrabovať obchod a podpáliť pár áut. Na tom čo som ráno vytvoril na záchode záleží. Zaujímavé komentáre: FauSSt, Maxim, velrybar.sk

Breaking Benjamin - Red Cold River (2018) (hudební videoklip)

Video určite ničím originálne. Zločin a trest verzia milión.0, ale takýto druh hudby ja môžem  a niektoré činy by zostať nepomstené jednoducho nemali.

Predátor: Evoluce (2018)

Čakal som zábavnú, akčnú, občas vtipnú oddychovku a presne to som dostal. Žiadny zázrak som nečakal, takže z mojej strany spokojnosť, navyše je v tom aj exotická Olivia, ktorá sa nám z doktorky zmení na Ramba. 😀 Pobavilo.

Tátova volha (2018)

Po 100 rokoch opäť v kine, spoločnosť mi robila jedna (stále) mladá pani. 😁 Príjemný roúd múví od Vejdělka, on tie oddychovky skrátka vie. Tých 90 minút ubehne ako nič, škoda len, že sa nedozvieme výsledok cesty, ale o ten vlastne ani nešlo, išlo skôr o cestu samotnú. Pozn.: Zábavná úloha pre Bolka Polívku.

Druhá strana naděje (2017) odpad!

Čo za hovädo dokáže v dnešnej dobe natočiť takýto slniečkársky zvratok. Fuj! Ahá to ten slávny umelec pre intelektuálov. Keďže som o tejto téme raz pokecal s jednou občiankou Fínska v najlepších rokoch na letisku v Budapešti tak ľutujem, že sa hodnotenie nedá zmeniť na zápornú hodnotu.