• Krátkometrážní

Dávám tomu rok (2013)

Ten závěr byl divný, to uznávám, ale jinak jsem se bavila od začátku do konce. Takže pro mě je Dávám tomu rok za jasných pět hvězd (a není to jen proto, že jsem na něm byla v kině! :D).

Mama (2013)

Mama je pro mě celkem zklamání. Těšila jsem se na skvělý duchařský horor, jelikož mě trailery a předchozí krátký film dost navnadily. Přibližně do půlky filmu jsem mnou očekávané opravdu dostala, ovšem později šlo jen o čistou fantasmagorii s počítačovým bubákem. Proto 3 *.

Pekelná výzva (2013) (pořad)

Další z důkazů, že by lidé udělali pro peníze cokoliv. Ivu Pazderkovou nemám sice moc v oblibě, ale tady mi vyloženě sedí. Zatím 3 *, uvidíme, jak se pořad bude vyvíjet dál.

SuperStar 2013 (2013) (pořad)

Tak toto je i na mě moc silný kafe. Tahle soutěž už dávno není o zpěvu, ale o co nejvyšší sledovanosti. Navíc na pubertální Farnou je strašný pohled, po celou dobu jsem se cítila trapně i za ní. A nechápu, kde ty exoty, co tam lezou, pořád berou..To už lidé vážně nemají soudnost? Ale občas se člověk od srdce zasměje, takže za to 1 *.

Affection (2012)

Ta animace byla tak příšerná, že jsem vůbec ráda, že jsem vydržela až do konce. Avšak stejně jsem měla kolikrát problém rozpoznat, co se vlastně autor snaží zobrazit, takže pro mě je Affection kraťasem nevydařeným po všech stránkách.

Až po uši (2012) (studentský film)

Zajímavý nápad, jak znázornit vzájemné manželské odcizení, příjemná hudba a animace také velmi pěkná. Nedivím se, že byl Head Over Heels nominovaný na Oskara. Ke zhlédnutí v HD zde.

Cena života (2012) (amatérský film) odpad!

Dle mého názoru patří toto tak maximálně na youtube a ne sem na čsfd..

Fifty Shades of Blue (2012)

Ok, tak jsem se dozvěděla, že jsem vlastně knižní barbar, protože jsem nikdy neslyšela o knize Padesát odstínů šedi. Mimochodem, vůbec mi to nevadí. Po přečtení několika úryvků nechápu, jak tato kniha může být bestsellerem, to mám kolem sebe opravdu tolik tupých příslušnic ženského pohlaví? Dobře, to by stačilo ke knize, která se tu stejně nehodnotí. Po zjištění faktu, že se jedná o parodii, hodnocení zvednu, ale jen o jednu hvězdu, neboť hlavní protagonisté (hlavně Selena, nemám ji ráda, opravdu ne) jsou mi krajně nesympatičtí, a i po druhém zhlédnutí s vědomím, že je Fifty Shades of Blue parodie, mi to nepřišlo o nic víc vtipnější. Asi nejsem jen knižní barbar.