Plechová kavalerie (1979) (seriál)

Netvrdím, že je to najlepšia vec, čo súdruhovia natočili, ale rozhodne to na ** má :) Hodnotenie nižšie si vysvetľujem len veľmi "dôležitými" majiteľmi hodnotenia :D

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Bez ohľadu na to, či bol vôbec niektorý príbeh pravdivý, je tento seriál/relácia absolútne skvelá, príbehy majú príjemne mrazivú atmosféru, na tom som vyrastala a pri niektorých som sa fakt aj bála :D

Živí mrtví (2010) (seriál)

Nechcela som to pozerať, fakt! Len som si chcela mrknúť prvý diel, aby som vedela, ako vypukla ta epidémia, ktorú môj manžel doma tak hltal. Tak som si stiahla prvý diel. Manžel ma upozorňoval, že je to nákazlivé. Pche! Najskôr asi ani nedopozerám prvý diel. Do večera som zhltla prvé dve série... a už to išlo. Ale popravde, odkedy odišli z väzenia, išlo to so seriálom dole vodou. Posledné 2 série ma strašne nudili... Ešte posledné vzrúšo bol Terminus, ale inak to upadalo. No aj tak ten seriál milujem a chýba mi. Teda nové diely, pozorovať, ako sa im darí... PS: Po prvých pár dieloch som pozerala akýsi behind scenes a tam sa dvoch pubertálnych fanúšičok pýtali na favorite character. Jednoznačne tvrdili, že Daryl. Bola som strašne zvedavá, na akých drogách frčali... Daryl?! Ved to bol magor...! Ale postupom času... Hádajte, koho mám dnes na ploche monitora ako pozadie? :D

Všude dobře, doma peklo (2015)

Keby som namiesto času, ktorý som venovala tomuto filmu, nerobila nič, bolo by to furt lepšie, ako pozerať toto... škoda. Don debilko a Mona úchylka, retard family... Nemám rada také psychopatické defektné prevráteno-hodnotové filmy... svet je potom ešte škaredší, ako už je...

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Seriál mi ukázala násť ročná sesternica, tak som si pomyslela "zas nejaka pubertacka trapošina ako HighSchoolMusical" ale po prvých 15min som sa na to poriadne namotala a nedokážem sa ani začať učiť na štátnice :D :D

Malý princ (1974)

Tá scéna s hadom... tak amatérsky nakrútená a predsa mi zlomila srdce... Ten smiech... najkrajší smiech, aký som kedy počula... niet snáď na svete smiech, ktorý by vydral život smrti z pazúrov, ale ak taký nejaký je, tak je to určite tento... Tá tvárička, najočarujúcejšia tvárička zo všetkého živého... Tak málo hovorili, a tak mnoho povedali... malý sprievodca všetkého podstatného... ...nakresli mi ovečku... ani zďaleka to formou nie je najlepší film, aký som kedy videla... Ale čo sa týka hodnoty, ceny filmu, určite je to jeden z tých, o ktorých môžeme povedať, že sú slnkom nášho dňa... ale... všetko podstatné je očiam neviditeľné... :) NÁDHERA! plakala som ako malé dieťa :-)

Clancy (2009)

@juniore SPOILER!!!!

Svět podle Prota (2001)

Tak nádherný príbeh, ako Malý princ od Antoinea de Saint Exupéryho :)

Mary a Max (2009)

Ak je nejaký film, kvôli ktorému by som chcela vrátiť čas a zvrátiť sled udalostí, jednoznačne by som to urobila po pozretí tohto filmu - nikdy by som si ho nepozrela!