Otčím (2009)

Čekal jsem malinko něco víc, ženská, která žije sama s dětma a zamiluje se do vraha, který je velmi precizní a co mu stojí v cestě, tak zabije. Dylan Walsh hrál perfektně, to se musí nechat, ale jinak bych řekl, že celkem normální americký kousek tohoto žánru. Dávám 3*, protože jsem se u tohoto filmu tak nějak středně pobavil. Asi to nebude film, který si budu pouštět, když nebudu mít co dělat, ale rozhodně nelituji toho, že jsem tento film viděl.

Zrození Planety opic (2011)

Velmi siĺný psychologický příběh o lásce zvířete ke člověku, film o upřímnosti, zklamání a pomstě. Původní Planety opic jsem moc nemusel, ale tento kousek je opravdu skvělý. O digitalizaci celého filmu snad ani mluvit nemusím, po chvíli jsem úplně zapoměl na to, že opice nejsou živé. Jsem rád, že jsem Toma Feltona viděl i v něčem jiném než v Harrym, jen doufám že se do budoucna zbaví rolí záporáků.

Muži v naději (2011)

Snímek, který mě velmi překvapil, svým humorem, příběhem, výkonem herců, hudbou (ale Muchow je vždy skvělý). Jsem opravdu nadšen z tohoto filmu a vím, že ho uvidím ještě několikrát.

Hook (1991)

Koukal jsem na tento film jako malý kluk a rád si ho pustím i dnes, neříkám, že je v něm velká filosofie a neříkám, že mě něco naučil, ale byl rozhodně úžasnej. Mám tento film vážně rád a smrt Rufia mě vždy hrozně dojala...

Daniel Landa - Vltava Tour 2003 (2003) (koncert)

Velmi povedený koncert, který si rád poslechnu a rád se na něj i kouknu. Daniel má podle mého názoru kvalitní texty, které jsou o něčem. Po hudební stránce také velmi povedené. Obdivuji Landu za to, že dokázal oslovit tak velké publikum a přitom jeho hlas není kdoví jaký. V každém případě za tento počin 5*.

Dívka a kouzelník (2009) (TV film)

Drama, které mě úplně dostalo. Vtáhlo mě do děje, byl jsem tam s nimi. Za to samozřejmě může poutavý příběh a samozřejmě dokonalý Trojan. Veronika Kubařová mě naprosto nadchla, vidím v ní velký potenciál. Češi podle mě umí dělat dobrý televizní dramata jako třeba toto.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Myslel jsem si, že to bude hrozná kravina, ale opravdu mě to chytlo a celá rodina se u toho hezky bavila. Bylo to vtipné, chytlavé, byly tam krásně vykreslené postavy (Vetchý byl naprosto precizní). Bál jsem se výkonu Luďka Soboty, ale zvládl to velice dobře. Škoda, že seriál má tak málo dílů, doufám, že přibudou nové, nebo že Kohák udělá něco v podobném stylu.

Ať žijí rytíři! (2014) (seriál)

Nemůžu si pomoci, ale mě se seriál moc líbí, mám ho spojen se svou maturitou, protože během učení jsem na to koukal stále dokola. Herecké výkony nebyly nějak zvlášť ohromující, ale Tereza Voříšková byla krásná jako vždy. Ideální seriál když prší je hnusně a vám se nikam nechce.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Nemůžu si pomoci, ale jednička je můj velmi oblábený český film a s tim jsem šel i do kina. Čekal jsem nejspíše trochu více, ale i tak musím říci, že krásná melancholická nálada ve mě zůstala a tento film si rád pustím, ne tedy za cílem smíchu, ale za cílem té hezké nostalgie.

Temný rytíř (2008)

Nemám rád klasické super hrdiny, ale tento kousek jsem si okamžitě zamiloval, byl jsem na něm třikrát v kině a následně si koupil DVD. Herecké výkony, kamera, hudba, střih, akční scény, hrdina je obyčejný člověk jen s hromadou peněz.............. Absolutní jednička a pro mě naprostý zvrat v mém smýšlení o filmech se Super hrdinou.