Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Musím přiznat, že mě to příjemně překvapilo, sice pořád nechápu proč to Amíci vůbec točili... Byl tam vidět Fincher a to bylo asi tak jediné, co chybělo ve švédské verzi... Chyběla mi tam švédština, chybělo mi tam australské rozuzlení s Harriet. Co mi hodně vadilo, tak byla Lisbeth, přišlo mi, že jí udělali vyloženě odpornou... Dávám 3* za příběh (za kterej ovšem nemůže vůbec nikdo ze štábu), za kameru, za hudbu a za Finchera, nic jiného opravdu ne... Na to že je to kopie, tak jsou 3* hodně dobrý

Love (2011)

Chtěl jsem dát 4*, ale musím dát 5*, protože jsem se na tento kousek dlouho těšil a oprávněně. Úplně mě to nadchlo, byl jsem celou dobu s nimi a vše jsem reálně prožíval. Herecké výkony velmi uspokojivé, hudba taktéž a jako celek naprostá paráda. Dlouhou dobu obhajuji české a slovenské filmy a toto je přesně jeden z těch, které budu podávat jako argument... Myslím, že každý si v Love najde to svoje... Nekončící spokojenost.

Válka Bohů (2011)

Musím říci, že jsem od tohoto filmu zas tolik nečekal, ale byl jsem úplně do poslední chvíle nadšen. Samozřejmě se to celkem různí od řecké mytologie, ale když jí pominu, tak film byl úplně skvělý. Co se týče grafiky, akcí, pro mě i silného příběhu, skvělého Mickeyho Rourka, zárověň i pozadí věštkyně, musím dát 5*. Chtěl jsem 4, ale nejde to. Tento kousek se mi líbil nejspíše i více než 300.

Darwinovy ceny (2006)

Moc jsem se na tento film těšil, ale to z toho vyšlo? Velké zklamání, po většinu času nudné, nijaké a jen občas záchvěv nějakého děje nebo snad nějaké akce, či zábavy. Téma je velmi zajímavé a dobré, proto jsem byl udiven, že z toho vyšlo něco takového... Dávám 2*. Jednu za Winonu Ryder, kterou mám rád a jednu za ten občasný záchvěv něčeho, co mě alespoň na chvilku zaujalo.

Přizdis*áči (2011)

Nemůžu si pomoci, ale musím dát 4 hvězdy, fakt jsem se upřímně bavil, některé vtipy byly hodně čitelné, ale nevadilo mi to. Oproti filmům podobného ražení, ale z produkce USA, jsem se bavil asi více, cítil jsem ten anglický humor, který mám rád. Doporučuji

Šťastný Nový rok (2011)

Mě se to líbilo, bylo to pozitivní, dojemný, hezký, milý... Herců tam bylo tolik, že jsem ani nevěřil. Měl jsem radost, protože některé jsem viděl po delší době. Dávám 4* kvůli tomu, že mi to hodně připomínalo Lásku Nebeskou, ale Amíci neuměj natočit romantickou komedii, aniž by se vyhnuli různým klišé. Ale jak říkám, v celku příjemné.

Hranaři (2011)

České filmy mám rád a když jsem viděl trailer, tak si říkám, zkus to, třeba to nebude taková hloupost... Bohužel byla. Film vsadil na jména herců (a že jich tam bylo hodně a hodně), čímž mě spousta z herců velmi zklamalo. Některé scény, které asi měli být vážné, byly velmi vtipné a já jsem se s přítelkyní v kině velmi zasmál. Bylo to jednou a řekl bych, že stačí. Téma je naprosto výborné pro film, je to aktuální, lidi to zajímá... Ale v Hranařích to celkem nezvládli.

Finty Dicka a Jane (2005)

Dost průměrný film, dle mého názoru. Jsem trochu zaujatý tím, že úplně nemusím Jima Carreyho, přijde mi, že ve všech komediích dělá to samé, stejné pozice, obličeje atd (třeba stejně jako Luis de Funes, ale u něj mě to baví stále). Příběh jednoduchý, hudba normální... Nic nového pod sluncem, ale oddechovka dobrá.

Přemluv bábu (2010)

Nikomu nenutím své komentáře, ale když si čtu ty plky co jsou psané dole? To je směšné, mějte si své názory a politická vyznání, ale tady se hodnotí film a ne koho volim... A že to třeba okopírovali z Ameriky? Hlavně, že Amerika nic nekopíruje co? Film je to dobrej, vtipnej, s myšlenkou, hodně se o tom mluvilo a psalo. A když si vzpomenu na to kolik info o tom bylo a pak si přečtu některé komenty tady, tak to vidím, že to dopadlo na úrodnou půdu.

Škola rocku (2003)

Hezký film, pobavil jsem se, poslech dobrou muziku, chvílema jsem se pousmál a opět se utvrdil v tom, že Jack Black je neřízená filmová střela, filmy s ním mám rád a Škola Rocku ukazuje proč. Neříkám, že je to nějaké veledílo s obrovským překvapujícím koncem, ale na odraegování a poslech fajn muziky tento film poslouží se 4*.