Cizinec (2010)

Ustrašený Johny a namyšlená Angelina cestují do Benátek. Film je dost předvídatelný což je jeho docela velké mínus. Johny působí v této roli opravdu dobře, protože vyděšený a nesmělý výraz dokáže zahrát velmi dobře. Moc krásné prostředí Benátek doplňuje dobrá kamera a barvy. Vcelku zajímavý příběh, ale jak jsem řekl docela předvídatelný a to z toho dělá průměrný snímek. (50 procent )

Past na lásku (2009)

"Za lásku se musí bojovat!" a to Meg Ryan vzala doslova a do písmene. Snímek o manželce co se snaží zachránit manželství všemi ( ne zrovna chválihodnými či zákonnými ) prostředky stojí na poli komedie velmi dole. Komedie co se u ní nezasmějete ani neusmějete. Zajímavý scénář a herecká jména co dělají z tohoto filmu jediné možné plus. ( 14 procent )

Herkules (1995) (seriál)

Seriálové pokračování Hercula s Kevinem Sorbem je zde hodnoceno hrozně krutě. Upřímně mi to nejde do hlavy. Herkules byl dětský kult, který na tu dobu zvládl neuvěřitelné. Dnes již úsměvné vizuální zpracování doplňuje krásná krajina a kouzelná hudba Josepha LoDuca. Seriál Hercules si mi asi libí i kvůli tomu, že hrdina není úplně super silný a není nepřemožitelný. A tak to působí lepším dojmem, že si vystačí sám se svými pěstmi. V neuvěřitelných 6 sériích má tento seriál přes 100 dílů. Hercula dobrodružství jsou tedy dlouhá a rád bych se na ně klidně podíval i dnes. ( 80 procent )

Herkules a Minotaurovo bludiště (1994) (TV film)

Poslední filmové Herculovo dobrodružství zavede našeho hrdinu do legendárního labirintu strašlivého netvora Minotaura. V první půli filmu se Herculovi vracejí vzpomínky a my můžeme vidět nejakčnější a nejlepší scény z předchozích dílů. Úsměvně působí hlavně, když jeho kamarád Iolaos vzpomíná na bitvu s Amazonkami z prvního filmu. Nicméně ti co ho viděli ví, že Hercules vrátil čas a tak by si Iolaos na to vůbec neměl pamatovat. :-) Film zakončuje sérii důstojně a upřímně si myslím, že i v dnešní době se najdou lidé co se na Herculovo dobrodružství podívájí rádi znovu. :-) ( 80 procent )

Hercules v podsvětí (1994) (TV film)

Tentokrát Hercules (Kevin Sorbo) půjde až do podsvětí. Film ničím extra nepřekvapí,ale zárověn ani neurazí a tak se bude především líbit těm co se líbili i předchozí filmy. Po vizuálních, letitých efektech film působí stále skvěle a film je dalším super přírůstkem do Herculova dobrodružství. Proto film ocení především děti a fandové Hercula se Sorbem. ( 78 procent )

Herkules a ohnivý kruh (1994) (TV film)

V dalším pokračování Hercules zachraňuje svět ve kterém vyhasíná oheň. Musí najít Prometheovu pochodeň. Cesta je to těžká a Hercules zde musí použít všechnu svojí sílu a důvtip. Ohnivý kruh je pravděpodobně nejlepší z filmových pokračování Hercula s Kevinem Sorbem. Staví na dobrém příběhu a nepostrádá nic co se nám na těchto filmech tak líbí. Finální scéna s otcem Hercula Diem je ovšem výkvět vizuálních efektů a je neskutečně pojatá a působí dodnes silným dojmem. :) (90 procent)

Herkules a ztracené království (1994) (TV film)

Velmi povedené pokračování, kterému nechybí napětí, humor a pořádná dávka akce! Hercules je zde, aby zachránil bájnou Troju. Film je velmi slušným pokračováním a těm kterým se líbil první díl tak se určitě pustí i do pokračování. Které se mi líbilo mnohem více než první díl. Ovšem ta část kdy Hercula spolkne obří mořský had je heroická dodnes :) ( 80 procent )

Hercules a Amazonky (1994) (TV film)

Kevim Sorbo jako Hercules se stal téměř kultem. Je to podstatná část mého dětství a i když musím říct, že v dnešní době spoustu scén působí dost úsměvně. Rád se na to podívám znovu. Nechápu zde tak kruté hodnocení. Myslím, že obecně tento film/seriál zaslouží úctu pač Kevin působí jako Hercules skvěle a pro mě doteď při vyslovení jména Hercules okamžitě napadne on. Velmi krásná doprovodná hudba Josepha LoDuca, která by se dala také poslouchat pořád dokola.Velmi překrásné prostředí a na tu dobu slušné vizuální efekty. Samozřejmě teď působí již staře a dosti úsměvně. Hercules a Amazonky je první ze série filmů a asi i nejslabší. Nicméně si myslím, že stojí za podívání. :-) ( 75 procent )

Ztraceni (2004) (seriál)

Hodnotit takto ohromný seriál je dost těžké. Jak ho hodnotit? Po sériích, po dílech? Pokusím se to zhodnotit celkově. Seriál je dost tajemný a záhad a nevyřešených otázek je zde požehnaně. To že po skončení titulků každého dílu vám bude probíhat v hlavě spoustu otázek na to vemte jed! Seriál se postupně ze ztroskotání stane tak trošku sci-fi drama a zápletka se bude točit okolo ostrovu, který jak se zdá není vůbec obyčejný. K dalším pozitivům tohoto seriálu je fakt, že jedním z režisérů je zkušený J.J Abrams a ten dokázal sehnat velmi dobré herce, kteří nepůsobí jak na prvním castingu. Doprovodná hudba je taky skvělá a místama vám bude pobíhat mráz po zádech právě díky ní. Za mě velké plus a doporučuji vřele všem fandům sci-fi a dobrodružství. ( 82 procent )

Resident Evil: Rozklad (2008)

Animovaný Resident je jedna velká nuda. Dialogy a příběh je opravdu fádní. To co stojí za zmínku jsou známé postavy ze hry a velmi dobré vizuální zpracování. Vizuální zpracování je totiž úchvatné a jediné co vás bude trápit je fakt, že je film dost tmavý. Ano tady taky přichází jeden z velkých negativů filmu. Film se odehrává spoustu času ve tmě a tak největší plus se vlastně stává záporem. Film ocení především fandové, pro ty je to vlastně určené. Protože nový příchozí divák spoustu věcí nepochopí a tak kouzlo tohoto filmu pro něj nebude mít význam. ( 30 procent )