Alenka v říši divů (2010)

Největší zklamání! Čekal jsem asi od toho hodně, ale neuchvátilo mě to ani v jednom momentě. Je pravda, že kostýmy přímo zářili pestrobarevností, ale nebylo to s tím ono. Čekal jsem, že to bude něco jako Karlík a továrna na čokoládu, bohužel se nestalo. Bylo zde moc počítačem graficky vytvořené postavy, což v něm rozhodně nebylo. No což, aspoň tam byla hvězda Depp.

Strašidla z Vikýře (1987)

Stará komedie v čele s Rudolfem Hrušinským. Viděl jsem to jako malý, vždy jsem to chtěl strašně moc vidět, ale dnes už mě to moc neuchvacuje.

Zdrojový kód (2011)

Konečně jsem se dočkal něčeho nadprůměrného z oblasti psychologické polokriminálky. Řekl bych, že se to vyrovná hodně lepším filmům, takže mě celkem překvapuje aktuální procento, ale co už, nikdy není vše podle toho jak si kdo někdo usmyslí.Celkově je film postaven na dobrém ději, to je jisté, nechybí záhady a poté nečekané rozluštění, trošku mě ale zklamal konec, kde vlastně vznikne nový svět, ale nemůže být vše dokonalé.

Sexmise (1983)

Tohle pomalu ani nevím jak hodnotit. O komedii se rozhodně nedělá, je to spíše taková slátanina ničeho v ničem o ničem. Nemohu to hodnotit nějak kriticky, ale žádná pozitiva nemohu najít, tak myslím, že ** budou stačit.

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

Díval jsem se na všechny díly, ale je to něco otřesného, jak něco takového může vůbec existovat?

Příšerky s.r.o. (2001)

Výborný nápad a perfektně provedený. Hrával jsem to jako malý na PS1 a byl jsem z toho tehdy neuvěřitelně unešen, naštěstí se tentýž případ opakoval zde, ve filmu. :)

Fighter (2010)

Další ukázkový film toho, jak dokonalé, charismatické a emotivní jsou filmy o boxu. Nejlepší na filmu byla postava Christiana Baleho, Dickyho, který byl naprosto famózní a zaslouženě obdržel Oskara ta vedlejší roli.

Memento (2000)

Nolan, svatý Nolan, na něj je vždy spoleh. Více zamotaný film snad ani nemůže být. Začíná koncem a končí začátkem. V některých pasážích filmu jsem celkem předpověděl co se stalo, ale ve většině opravdu ne. Doporučuji shlédnou, jedná se opravdu o mistrovský kousek!

Saw: Hra o přežití (2004)

Nikdy jsem se na to nechtěl dívat, protože hodně se o tom mluvilo a říkalo se, že je to slabý, bohužel jsem to pochopil špatně a oddaloval jsem to furt a furt až na teď. Špatný to bylo jen z toho důvodu, že tato série šla od 10 k 5, ale jednička je naprosto fenomenální. Obdivuji režisérovu improvizaci z tak malého rozpočtu vydělat mění (obdoba Blair Witche spíše), dát do filmu svoje vlastní noční můry a zrealizovat je v dokonalost a asi nejlepšího psychopatického zabijáka, který nikdy nikoho nezabil, umístit na nejméně pravděpodobné místo a finální rozuzlení je, jak nejlepší část filmu, tak i ze všech filmů nejlepší scéna. Opravdu obdivuji film, režiséra a scénáristu, klobouk dolů.

Bruno (2009) odpad!

Obrovsky nechutná Americká prasárna, která nemá obdob. Kdyby to bylo natočeno a provedeno jako v Boratovi, tak by bylo mé hodnocení naprosto jiné, ale některé pasáže z Bruna už nechci nikdy vidět.