pekas

Petr Kasl

okres Rychnov nad Kněžnou
"dělám do počítačů" : )

• 27.5.2012  18:29
    Lucky Louie (TV seriál) (2006)

Pár hlášek z tohoto seriálu bych neváhal označit za kultovní. Asi jsem taky jenom hovado. Je fakt, že některé díly nejsou tak silné, ale i tak je to vysoký nadprůměr. 95%

• 23.5.2012  22:26

U tohoto hodnocení jsem na rozpacích. Film měl své slabší chvilky, které zase střídaly dobré, nečekané a drsné fórky, u kterých jsme se nasmáli. Tentokrát aktuální procenta zde asi přesně vystihují můj dojem. Slabší čtyři hvězdy. 66%

• 20.5.2012  21:36

Těžký podprůměr. Nejzajímavější byl snad jen ochránce mimozemšťana, jinak to byla stupidita veliká. Ne, tohle už příště raději ne. 40%

• 15.5.2012  21:56

Asi to není špatný film, jenže ke mně jeho kvality nedorazily. Tak nějak mě prostě nezaujal. Buscemi byl pouze v jedné scéně, teda teoreticky ve dvou, ale v té druhé i kdyby vystupoval osobně, moc bych si ho neužil. Titulky mi osvětlily, kde je asi problém. S Coeny si dlouhodobě rozumíme jen z části a jen někdy. Nejvíc asi ve Fargu. Ale slibuju, že to s nimi nevzdávám a budu zkoušet dál soulad chutí. Dnes za 60%

• 12.5.2012  10:25

Nesleduji pravidelně, ale zatím každý díl, který jsem viděl, mě bavil. A Ziva je velice zvláštní šťabajzna. 90%

• 12.5.2012  10:15
    NCIS: Los Angeles (TV seriál) (2009)

Původní Námořní vyšetřovací služba mě celkem bavila. Tento seriál mě zklamal. Mám z něho takový pocit prázdnoty. Hodně krásných lidí, rádoby akce ale celé to na mě působí jako nafouklá bublina plná vzduchu a ničeho víc. Je to pro mě průměr, nic víc. 50%

• 9.5.2012  18:49

Taková blbost, která ale na jedno podívání baví a nenaštve. Herecké výkony jsou sice vcelku amatérské, ale efekty ujdou. Ruští bojovníci byli hustí : ). A žena neusnula - to už něco znamená. Kdo čeká akci a ne umělecký zážitek, může odejít spokojen. 70%

• 4.5.2012  21:04

Nic převratného a objevného se nekoná. Koukatelná akce, která neurazí. 75%.

• 4.5.2012  20:50

Co to je za vysoké hodnocení zde? Za co? Většině herců zde není rozumět, co si to mumlají. Hraní tak civilní, až mi přijde amatérské. Scénář chaotický, až téměř žádný. Co jsem si jako divák měl odnést? Já si odnesl pachuť dalšího českého filmu, který nestojí ani za shlédnutí. 15%

• 1.5.2012  15:57

Malinko jsem se po některých zdejších kritikách tohohle filmu bál. Naprosto zbytečně. Scény s roboty byly perfektní a ta omáčka kolem se dala snést. Výsledkem je příjemná podívaná, kterou asi snesu i vícekrát a neváhám vytáhnout nejvyšší hodnocení. 90%

• 22.4.2012  23:03
    Ukrutnost (2010)

Brutální a smutné. Kdo se zlem zachází, nemůže asi čekat pravdu, nebo čest a podobné kladné věci. Některými zde popisovaná komičnost mi nepřišla ani v nejmenším. Film mi přijde velmi kvalitní, ale hodnotím zážitek a pocity. U takhle temného filmu se mohou dostavit jen stěží. 60%

• 21.4.2012  09:42
    Frajer Luke (1967)

Pere se ve mě, zda je to na čtyři, nebo silné tři hvězdy. Ale tak ty čtyři dám. 65%

• 15.4.2012  14:22
    O princezně z Rimini (TV film) (1999)

Není to asi úplně pohádka pro děti, resp. myslím, že ji dospělí možná ocení víc. Herecké výkony mě nadchly, dialogy byly taky nádherné. Bravo! 90%

• 14.4.2012  18:52

Ryzí průměr po všech stránkách. Proboha tohle je od Vorlíčka? Zdá se, že jeho filmy mají dost sestupnou tendenci, bohužel. 50%

• 8.4.2012  22:31

Velká reklama, ale nakonec splasklá bublina. Scénář chabý, nových fórků hodně málo. Přiživení na slávě Shreka se nepodařilo. 60%

• 8.4.2012  22:26

Budař byl velkým plusem filmu o tomhle zmetkovi. Jinak vzhledem k tomu, že je o to skutečné osobě, má u mne film bohužel mínus. 59%

• 24.3.2012  22:22
    Drive (2011)

Hudba - výborná. Zbytek - dlouhé, nudné a podivné, nakonec i místy předrsnělé. Na tak vysoké hodnocení, jaké zde obdržel jsem asi nedorostl. 50% celkem stačí.

• 18.3.2012  19:54

Zase pěkná akce, co mě baví. Sice pár nelogičností najdeme i zde, ale nevadí zase tak moc, abych nehodnotil dobře. 80%

• 18.3.2012  19:45

Tenhle film je i po letech zábavnej, asi hlavně kvůli stylizaci Outsiderů a Insiderů. Všechny výtky k obsazení a nelogičnostem beru, ale i tak se bavím. 75%.

• 12.3.2012  20:20

Ááááách chrochty chrocht, to zase byla jednou příjemná akční podívaná. Scénáristická zápletka rozhodně velice originální. Sice druhý Matrix to není, ale kvalitní oddechovka zcela jistě. Zápory bezvadně shrnul ZkuKol - líp pojmenovat bych je nedokázal. Jen mi na rozdíl od něho vadily trochu míň - čisté silné čtyři hvězdy 80%.

• 4.3.2012  13:41
    Sucker Punch (2011)

No, hodně překvapivý film. Dlouho se mi do něj nechtělo, zvlášť po zdejších komentářích. Jenže když jsem si ho nakonec přece jen pustil, nemohl jsem se odtrhnout. Pocity smíšené úplně stejně, jako hodnocení zde. Někdo nadšen, někdo zklamán. Vizuálně je to opravdu špička. Dějově hodně rozporuplné. Na dotvrzení mých pocitů asi závěrem takto: Dávám pět hvězd, protože zážitek to byl obrovský. Ale nevím, jestli bych se na to chtěl dívat v brzké době znovu. 90%.

• 29.2.2012  21:39

Hlavní trojka podřízených byla taková nevýrazná. Hlavní trojka nadřízených byla o třídu lepší. Žena Farella vůbec nepoznala (já ano a moc mě bavil).Spacey byl taky pěknej hajzl. Ale Jennifer - takhle super mega sexy jsem ji ještě neviděl! Vždy se mi všude líbila, ale tak nějak normálně, lehce nadprůměrně. Tady to je neskutečná šťabajzna, nemám slov, která by vyjádřila důvod toho divného šimrání ve spodní části těla. Film jako celek takový průměr na jedno kouknutí, ale pokud ho budu ještě někdy mít možnost vidět, bránit se moc nebudu. 70%

• 12.2.2012  17:31

Tenhle film se mi hodně líbil. Jediné, co mi není jasné, zda na silnou čtyřku, nebo slabší pětku. Zatím zůstanu u té hodně silné čtyřky, ale určitě tomu dám ještě šanci si polepšit. Statham je těžkej borec, ať si pindá kdo chce co chce. 80%

• 11.2.2012  17:38

Nic objevného, ale když dobrých komedií je tak málo. Člověk vezme za vděk i tímto veskrze průměrným filmem. Navíc zde hraje Rosamund Pike, za tu určitě nejaké procento nahoru : ) 60%

• 5.2.2012  08:32
    O život (2007)

Tento druh humoru mi sedí. Nadsázka a trochu ulítlé fórky, to je dobrá kombinace. Bohužel mi film přišel trochu krátký a některé situace, které se děly, přicházely trochu kostrbatě, chyběla mi plynulost přechodů z jednoho maléru do druhého. Ale některé momenty byly opravdu vynikající, např. příjezd budhistického průvodce a reakce křesťanského ducha. A taky mi sedí celkové pozitivní vyznění celého filmu. Suma sumárum mě film pobavil na solidní čtyři hvězdy a rád se na něj zase někdy podívám. 79%.

• 1.2.2012  17:30

Netypický hlavní hrdina s hodně drsným humorem a slupkou nezájmu na povrchu byl příjemnou devizou tohoto filmu. A taky, jak jinak, suchý anglický (irský) humor. Na to se rád podívám znovu, třeba i víckrát, jen mě trochu mrzí konec, který nechává prostor pro představivost, jak to s ním dopadlo. Ale hodně silná čtyřhvězdičková porce je na místě. 80%.

• 31.1.2012  18:32
    Válečníci (2007)

Všichni tři hlavní hrdinové byli skvělí. Film dost smutný, zase ti dobří a čestní dostali nafrak. Bitvy drsné, a intriky pro mne naprosto nepřehledné. Slabší čtyři hvězdy. 65%.

• 11.1.2012  22:32
    Šťastlivci (2008)

Na tento film to chce možná mít trochu náladu. I když je v podstatě o ničem, je takový ze života a hrozně milý. Všichni tři hlavní aktéři byli výborní, tak mohu jen doporučit. 75%.

• 8.1.2012  09:18
    Nevinnost (2011)

Jo, na naše poměry dost dobrý. Ale trochu mi vadil závěr, takhle snadno to snad nejde. Já z filmu nějak zvlášť ohromený nebyl, ale 70% mu dám.

• 6.1.2012  22:24
    I Like Bike (TV pořad) (2011)

Nejsem motorkář, ale pokud se mi podařilo některý z dílů v televizi zachytit, odcházel jsem spát s dobrou náladou. Sršňovy postřehy byly velice zajímavé, ale nejvíc mě brali Spíďák s Harykem. Jejich necenzurovaný humor se mi zamlouval. A hlavně kvůli nim dávám plný počet.