Rapl - Nástřel (2016) (epizoda)

Slušnej začátek a doufání, že se to rozjede 80%

Rapl - Smrt na lovu (2016) (epizoda)

Vlach si málem vzal tenhle díl pro sebe, tak exceloval. 82%

Rapl - Bludný kořen (2016) (epizoda)

Honička mi přišla trochu nereálná, ale budiž, solidní díl. 85%

Rapl - Zatmění (2016) (epizoda)

No, že udělají z Dolanského postavy až takového záporáka mě překvapilo. Začátek taky hodně vydařenej, už před titulkama. Výbornej díl. 90%

Rapl (2016) (seriál)

Čermák jede! Poslední dobou se objevuje tam, kde to má slušnou kvalitu a ČT1 zase boduje výbornou detektivkou. Komerční televize opět nestíhají. Snaha o temnou severskou školu se zatím daří. Po shlédnutí celých dvou sérií musím nadšení trochu snížit. 76%

Gangster Ka (2015)

Tohohle filmu jsem se bál a dlouho ho odkládal. Včera jsem na něj měl konečně klid, tak jsem ho zkusil. A víte co? Není to špatný. Není to ani vyloženě dobrý. Je to - akorát na zdejších aktuálních 72%. Takže vlastně nad má původní očekávání.

Zpátky ve hře (2005)

Lawrence už byl i v trochu lepší formě, no ale koukatelné to jakž takž bylo. Prostě průměr na vypnutí mozku a sem tam zasmání. Zde je 52%? Tak to jednou sedí úplně přesně, to podepíšu. 52%

Scooby-Doo & WWE:Prokletí Speed Démona (2016)

Nic si nenamlouvejme, Scooby už nemá co nového říct. Poslední jakž takž koukatelné byly hrané celovečeráky, teď už jen rutinní mašina dalších a dalších dílů jede, kvalita odpovídá rychlosti tvorby nových dílů. Jednou se to vidět dá, ale zážitek je .......... průměrný. 50%

X-Men: Apokalypsa (2016)

Zdejší nízké hodnocení mě docela překvapuje. Apocalypse vypadá opravdu výborně, celý film odsejpá a baví. Ano, něco mi trochu nesedělo, možná už je toho kolem X-Menů prostě natočeno moc a chtělo by to ukončit. Ale pořád je to nadrůměrná zábava. 81%