Neodolatelná rodinná komedie o trochu výbušném trenérovi univerzitních basketbalových týmů Royi McCormickovi (Martin Lawrence), který si víc užívá řádění kolem hřiště než vítězství. A teď po jednom ze svých dalších výbuchů emocí stojí před situací, kdy může přijít úplně o vše, pokud nedokáže, že umí vyhrávat i s chladnou hlavou. Na scéně se objevují Smelters, tým legračních vysokých mladíků, kteří v životě nevyhráli jediný zápas. Roy zdráhavě tým nešťastníků přebírá a na dlouhé úsměvné cestě k šampionátu zkouší použít všechna svá trenérská kouzla, aby naučil kluky, jak důležitá je oddanost ke hře a týmová spolupráce. Roy nachází novou životní lásku basketbal! (oficiální text distributora)

genetique

No, tak Martin natočil už aj lepšie filmy, komédie určite. Mám ho rád, jeho ksichty a všetko to okolo, čo predvádza, ale sem to všetko bolo vtisnuté nasilu a chýbal lepší scenár. Pár krát som sa ale zasmial a aj to na gagoch, čo vypotili tie malé decká, nie na ňom. Ale ako spríjemnenie poteší. 60%. ()

predators

Trochu mi to připomínalo Coache Cartera, ale s tím rozdílem, že Zpátky ve hře je pro piškoty(rozumějme pro děti:-)) a tím pádem bude pro většinu lidí horší. Možná by tomu tak nebylo, kdyby tento film dostál svému slovu, a byl komedií. Jenže on jí není, proto tak malé hodnocení. A příběh je hodně jednoduchý, takže skupina lidí, která z něj bude mít velkou radost, jsou všichni basketbalisté a "piškoti":-)40% ()

freddy

Pohodová komedie z basketbalového prostředí s Martinem Lawrencem v hlavní roli. Musím se přiznat, že basketbal vůbec nemám rád. Na přenosy z NBA se záměrně nekoukám a ani jiné basketbalové přenosy nevyhledávám. Výjimkou jsou snad jen olympijské hry. Ale i přesto, že je můj vztah k basketu takový, jaký je, tak tady mi tento sport ani trochu nevadil a film jsem si docela užil. Tenhle film je o tom, jak známý a proslulý basketbalový trenér Roy McCormick napadne sudího v nejvyšší basketbalové soutěži v USA a dostane dočasný zákaz trénování v této soutěži. Aby se mohl vrátit zpět, musí dokázat, že není agresivní, v nějakém jiném týmu. Ale nabídky se nehrnou, a když je Roy v jedné televizní show, tak ho zahlédne parta třináctiletých kluků, kteří za svou školu hrají basket a neví, jaké to je vyhrát nebo vstřelit koš. A ty kluky napadne, že by je mohl Roy trénovat. A protože Roy jiné nabídky nemá, tak nabídku přijme. A to je začátek jeho nového života. Děj je prostý, možná i snadno předvídatelný a každý může uhodnout, jak to dopadne. Na konci se prostě žádné překvapení nekoná. Takže i když dějově se jedná o jednoduchý předvídatelný příběh, i přesto se na to dobře kouká a film mne dokázal zaujmout. Dokonce se tu najde i několik dobrých vtípků. Martin Lawrence je zde snesitelný a role mu docela padne. A i ty dětičky jsou docela milé a své role zvládají. Prostě pohodová komedie, která je snesitelná. Dávám tři hvězdičky. ()

Bulish

Film, u kterého si můžete na začátku tipnout, jak to dopadne, a nejspíše se trefíte. Každá situace je opravdu předvídatelná a žádné překvapení se nekoná.. Martin Lawrence se sice snaží, ale bohužel ani to filmu moc nepomohlo.. Ale abych jen nekritizoval, najdou se tam i relativně vtipné pasáže a i když je to předvídatelné, koukat se na to celkem dá.. ()

Torision

Komedie s tak ohraným scénářem a takovou porcí klišé, že už to není zdravý. Navíc nepřesvědčivý herecký výkony, debilní postavy a režie na úrovni High School Musical, takže nemůžu doporučit divákům nad 13 let. :) Na druhou stranu je to jeden z mála filmů, kde mi nevadil samotnej Lawrence a taky jsem se párkrát pousmál. Jo a neustálý používání soundtracku z Rockyho už taky není vtipný. ()

The Rock konečně akční?

The Rock konečně akční?

21.09.2008

Vypadá to tak. Ale sci-fi s pracovním názvem Tomorrowland vznikne pro Walt Disney Pictures, takže očekávejte spíš dobrodružství v rodinném duchu. Původně mělo jít o film inspirovaný stejnojmennou… (více)