Banshee - Season 3 (2015) (série)

Přes to, že první dvě série byly skvělé, zdá se mi, že třetí je snad ještě lepší. 100%

Banshee - Season 2 (2014) (série)

Indoši taky drsný, pro tvrďáky si není ani kam odplivnout, abyste některého nepotřísnil. Vysoká laťka se drží dál. 100%

Banshee - Season 1 (2013) (série)

Zprvu nenápadný, civilní seriál se mi rychle dostal pod kůži svou syrovostí a skvělými hereckými výkony. Job je náš miláček, jeho modely nemají chybu. Ženské nádherné a děj se s tím nepáře. Králíček moc ošklivej děda. 100%

Lída Baarová (2016)

Dobové reálie a kostýmy byly v pořádku, snad bych ještě pochválil za hudební složku O.Soukupa, která nerušila. Víc mi ale ke chválení nezůstalo. Je to takové plytké, nic to ve mně nezanechalo. Renč na to prostě nemá. 35%

Kung Fu Panda 3 (2016)

Po slabší dvojce zase díl v plné kondici. Originální humor, lehce dojemné scény, příjemný pocit mi vydržel celý film i titulky. Zase krásná pětka. 95%

Tři životy (2007) (TV film)

Po letech jsem si to dal znovu a hodnotím snad už s odstupem. Zatím nejslabší Strachův počin a to i když je v hlavní roli můj oblíbenec Dyk. Pohádka je to taková nesourodá a nezbývá mi, než se přidat ke zdejším aktuálním 55%. Za mě 59%

Deadpool (2016)

Hodnotit Deadpoola je pro mě dilema. Nemám moc rád ukecané filmy a hrdiny, což on je. Mám rád srandu a drsné vtípky, kterých je tu taky přehršel. Tak asi pocity, ne? Celkem pozitivní, dělá si srandičky opravdu z leckoho, rozpláclá mrtvola na dopravní tabuli byla fakt směšná. Kloním se ke slabší pětce, uvidím v budoucnu, jak mi bude připadat v dalších shlédnutích. 81%

Savva: Srdce bojovníka (2015)

Pokud bychom to chtěli počítat, jako zápor, pak ano, není to úplně ruská pohádka. Je to spíš současný mišmaš různorodých vymyšlených postav. Ale musí to být nutně zápor? Proč musí ruský animák hrát na ruskou notu a u jiných to zdejším kritikům nevadí? Takže ne, nevadí mi to. Dál. Hudba to samé. Moderní, neruská, teda aspoň jak si ji tady představujeme. Proboha snad ani oni neustrnuli na Kalince po věky věků, ne? Taky mi to žíly netrhá. Pojďme raději k mému hodnocení. Příjemná a zábavná pohádka pro malé i velké s opravdu originálními postavami. Uteče rychle a potěší. I když je trošku infantilní, v tomto případě mi to nevadí, resp. je to snesitelné. 86%

Sviňák (2013)

Kontroverzní filmy mi nevadí. Ale tohle je blbej film, na kterej jsem byl zvědavej a docela natěšenej. Tudíž jsem i trochu zklamanej. Marně přemýšlím, co na něm bylo aspoň trochu zajímavého. Nic mě nenapadá. 5%

Pět mrtvých psů (2016) (seriál)

Po příšerných Modrých stínech je toto aspoň průměrná detektivka. Ale pořád slabota. 50%