John Wick 2 (2017)

Pořád nablejskaná kravina, stejně jako jednička. Jen možná o chloupeček lepší, someliér, krejčí byli osvěžující, stejně jako recepční z Continentalu. Cameo Franca Nera taky potěšilo. Před pár dny jsem si párkrát pustil Pěst legendy a ve srovnání působí Johnovy akční scény poněkud toporně až směšně. Za mě pořád jen tři hvězdy, jako jednička, jen nějaké procentíčko nahoru. 56%

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Jednička čím víc shlédnutí, tím lepší. Dvojku už jsem viděl dvakrát a opět super! Myslím, že by měli přestat s vyčpělým Bondem, protože tohle ho předbíhá ve všech směrech. 95%

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

První dvě třetiny byly hodně slibné, ale pak to nějak ztratilo dech a začalo mi to připadat, jako blbina. Těch digitálních efektů už bylo moc a začalo to nudit. Škoda, jinak docela slušný kus, ale mohlo to být ještě lepší. 78%

Kvarteto (2017)

"Druhý díl Šeptej". Podivné existence řeší své podivné problémy. Tohle mě nijak zvlášť nezasáhlo i když mám Plesla a Polákovou rád.. 50%

Labyrint - Série 2 (2017) (série)

Druhá série o něco lepší, než první. To už je hodně dobrá čtyřka. 78%

Logan: Wolverine (2017)

Tak tohle nebyl příliš hezký a optimistický konec našich hrdinů. To si snad ani nezasloužili. X-Men byli pro mě vždy pěkný akčňák, který si rád pustím znovu, ale takhle to vyvrcholit? Jistě, své kvality to má, ale plný počet nemůžu dát. 76%

Monstrum (2017) (TV film)

Rozhodně stálo za to tento film vidět. Jako obvykle, nic není v životě černobílé a tento film to opět dokazuje. Stejně tak dokazuje, že kde hraje Martin Kraus, to je obvykle slabota. Dozvěděl jsem se nějaké nové informace a přibližně souhlasím se zdejším hodnocením. Za mne 63%

Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Čertík a Vagnerová celkem v pohodě, princezna o ničem a Piškula.... velice rozpačitý.Čerti v pekle i na zemi taky povedený, záporák Sokol se taky dal, ale bohužel to všem kazí Piškula a sráží to do průměru. 58%

Po strništi bos (2017)

Je to pěkný film, ale když hrají herci z Obecné školy jiné postavy z dětství hlavního hrdiny, je něco špatně. Uvidíme do budoucna, teď nemám dojem až tak vysoký, jak se očekávalo. 75%

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Druhý díl byl snad ještě o kapku zábavnější, než první. Spokojenost veliká. 87%