Svět pod hlavou - Mrtvý lidi (2017) (epizoda)

Tak teď už fakt výborný. Na konci i vlhkost do očí vpadla, navíc zakončená Čajovnou. Už si to užívám a těším se, co nás čeká dál. 90%

Svět pod hlavou - Stín kapradiny (2017) (epizoda)

První díl rozjížděcí s geniální písničkou Jany Kratochvílové. Dobrá atmoška, věřím, že to bude dobré. 78%

The Orville (2017) (seriál)

Nic zvláštního jsem od tohoto seriálu nečekal. Ale jaké bylo moje překvapení, když jsem netrpělivě čekal v dalších dnech, až bude televize volná a budu si moci pustit další díly! Jasně, je to z velké části kopie StarTreku, ale taková lehčí, veselejší, nenáročnější a to mi přišlo vhod. Navíc tu hraje pro mne známá z Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D Adrianne Palicki. Hodnotím 87%

The Orville - Krill (2017) (epizoda)

Krásná ukázka, že i u tohoto odlehčeného seriálu se nebojí nastolit morální dilemata, což ho činí ještě zajímavějším. Škoda, že nerozvedli, co se stalo se zachráněnou učitelkou a jak pokračoval vývoj vztahů s Krilly.

The Orville - O dívce (2017) (epizoda)

Tak tady jdeme hodně do vážna a morálního dilema. Co je pro dítě lepší? Vyjímečnost, nebo splynutí s davem normálnosti. Nádhera. 90%

Trpaslík (2017) (seriál)

Bohužel, Kosmo jako celek se mi zdálo lepší a tenhle seriál šel po něm. Ale mnoho silných momentů tady určitě bylo, ještě tomu dám někdy šanci. 80%

Trpaslík - Čtvrtek (2017) (epizoda)

Mnoho let jsem se nesmál až k slzám - a tenhle díl to dokázal. Potřebuju na záchod, to ne! To dám! Tak za to má u mě plný počet. 100%

Trpaslík - Pondělí (2017) (epizoda)

Tvorbu těchto tvůrců mám celkem rád. Rozjížděcí díl úplně za plný počet nebyl, ale uvidíme, co bude dál. 75%