Vteřiny před vraždou (2010) (seriál)

Další z odpadných kriminálek s dvojicí drsného fešáka poldy a jeho krásné kolegyně. Německá tvorba by mě tolik jako jiným nevadila, němci občas mají i světlé seriálové chvilky(Kobra,Rex,Medicopter). Toto je ale odpad především pro hloupé a špatně zpracované téma, nemluvě o obsazení hlavní dvojice.

Láska plná omylů (2001)

Je to sice průměrná romantická komedie, nicméně ne zas tolik hrozná jak je zde hodnoceno.

Fotři jsou lotři (2010)

Enšpígl to řekl asi nejlépe...třetí díl již bohužel doplácí na vyšší kvalitu prvních dvou brášků, film nepostrádá kvalitu na vtipu, ale již jen především u scének Roberta s Benem, zbytek by měl být spláchnut do záchodu panem Gingsem. Sám bych to lépe nevystihl.

Hrdina proti své vůli (1992)

Chytlavé téma, vynikající Dustin, který snad nehraje v ničem co by nebylo dobré, kde by on sám nebyl výborný..u tohodle se musíte jistě pobavit, není co dodat..jen dodám snad kdo nepoznává malého Joeyho, je to budoucí Malarkey z Bratrstva neohrožených.-)

Noci v Rodanthe (2008)

Film zdaleka ne tak špatný jak je zde hodnocen, ale to je na CSFD zcela normálním jevem. Většina uživatelů dopodrobna pozná kýč, ale jen málokterý ví, že i kýč se musí umět. Mě osobně se film líbil, konec trošku překvapivý a zvláštní, nicméně kdo ho nepochopí, může psát jen o kýčích.Přiznejme si ale,že umírající Richard Gere a dopis ze záhrobí, to je prostě to co má diváka vždy dostat, aby mu slza ukápla, ať už je to sebevíc kýčovité. Film spíše určen ženám, nicméně výtku by namísto kýčovitosti zasloužil spíše málo propracovaný vztah otce-Gera, syna-Franca, kde by se dalo film povznést na tomto výše.Jinak ucházející.

Co ta holka chce (2003)

Některá hodnocení zde jsou myslím dosti nadsazená, v příjemném pohodovém filmu nemůže nikdo chtít hledat režii Tima Burtona...Výkony skvělého Colina i krásné a střelené Amandy stojí jistě za podívání, film není nijak zvláště velkou kvalitou, ale ani úplnou hrůzou. Jistě příjemná odpočinková podívaná pro ty co rádi rodinné komedie. A je-li na tomto a jemu podobných těchto filmech vše tak dokonale předvídatelné jak někteří píší, pak nechápu proč na to koukají a nakonec tomu dají za tři hvězdy:-)))

Těžký zločin (2002)

Kdo chce tento film srovnávat k seriálu JAG, měl by ho rovnou na začátku vypnout a jít se projít ven. Pak se s čistou hlavou vrátit a podívat se na obojí znovu. Tento film přesně vystihuje ty, kteří se u hodnocení snaží akorát najít myšlenku a koukají na filmy jen tam kde nějaká je. Přitom je docela napínavou a zajímavou podívanou od začátku, pouze se zkaženým koncem, ovšem to je jak říká uživatel T2 nic nové u režiséra Franklina. Film patří spíše k průměru,ovšem za postavu a ztvárnění Freemana se na něj stojí podívat.

Líbáš jako Bůh (2009)

Osobně nevím, co na tomhle filmu může být divácky tolik úspěšným. Snad to, že v jednoduchosti je zkrátka síla a film bez myšlenky s úkolem hlavně lidi prostě pobavit je pobavil. Jinak mne to velice zklamalo, režie paní Poledňákové jsem čekal, že bude zárukou komedie kde se budu bavit od začátku do konce. Ovšem pobavily mne snad jen scény se sanitkou v úvodu a malý Bastík s hlavou v plechovce. Kolega Malarkey správně vystihuje,že u těchto filmů ani za cíl myšlenka není. Souhlasím, i proto dávám alespoň nějakou tu hvězdu,pro jiné diváky je cíl filmu splněn. Ale nic navíc si film nezaslouží, snad jen vyzvednutí výkonů herců Kaisera s Holubovou.

Já jsem ty a ty jsi já (2006)

Pohodové, nevyčnívá, ale ani neupadá do podprůměru. Výměna těl není ničím novým, ale ,,jestli mohu citovat Snoopy Doga,, i zde se divák musí jistě trochu bavit. Nebo je to 38 Cent? To je jedno, stejne je to bomba kurňa,,

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

Kdy už autorům dojde, že pokračování stále dokola jim už větší hvězdu nepřinese. Jednička super,zbytek totální odpad. Už je čas okopírovat jinou světovou reality vážení. Jediné jak tohle můžete ještě pozvednout už může být jen snad dát jim pistole jako v reality show filmu Přežij a nechat si je zahrát ruskou ruletu.