Zamilovaný Shakespeare (1998)

Naprosto jedinečná a strhující romantická komedie. Příběh Romea a Julie je notoricky známý, ale jak ho pojal tento film je až dech beroucí. A když se k tomu přidá překrásná hudba a nabité hvězdné herecké obsazení, dá se to nazvat jedině jak řekl Geoffrey Rush..,, JE TO ZÁZRAK!

Shrek (2001)

Říkaj to tu skoro všichni, tak nevím co víc by se k tomu dalo psát, tak to jen zopakuju, fakt nej animák všech dob a postava oslíka geniální:-D

Sedm statečných (1960)

Jak už zde bylo zmíněno, western z westernů nejwesternovatější. Absolutní krása mezi westerny i filmy, jednoznačně nejlepší western všech dob. Když k tomu přidám legendární hudbu a hvězdné obsazení, dávám jej mezi své nejzamilovanější filmy.

Návrat sedmi statečných (1966)

Jak už zde řekl jiný uživatel, stateční padli už v předchozím filmu vlastně..víc se k tomu komentovat nedá, jedna hvězda symbolicky za Yula.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

No, kdyby ta matka nebyla furt tak šíleně optimistická a dcera tak rychle ukecaná a nemusely furt a všechno rozebírat jako v kurníku, tak by to zasloužilo i tu pátou hvězdu. Ale to by nebyly ženský a nebylo by to pro ženský, takže super seriál.

Dallas (2012) (seriál) odpad!

Tak to jsem jaktěživ asi ještě na hodnocených seriálech a filmech na CSFD neviděl, aby lidé tomu co bylo dobré dávali nálepky slátanin a tomu co se to trapně snaží napodobit přidávali vizitky ,,televizní událost roku,,.To se dá snad vystihnout jen jedinou větou známou jiným slavným seriálem..,,ACH MŮJ BOŽEEEEE!!!..Ale nikterak se nedivím, starý legendární kultovní seriál málokdo pamatuje opravdu a opravdu jej viděl celý, což vidím zde jak někteří dokáží hodnotit už po prvních dvou dílech..pominu-li ale hodnotící zde samozvané pubescentní filmové odborníky a kritiky, pak nedokáži opomíjet to, co následovalo když jsem shlédnul tohle tzv. pokračování Dallasu. Tihle ulízaní šamponci jejichž dialogy nejsou ani náznakem scénáře že mají být syny svých vražedných tatíků? No pro dnešní holčičky dozajista ano. Ale jinak to nemá s Dallas plným naftařských bojů prach nic společné, snad jen jak napsal jeden uživatel tu znělku. Američané opět prokázali že ve vlivu dnešní doby a vzhledů nagelovaných patizonů už nedokáží natočit kvalitní pokračování něčeho takového jako byl Dallas:-(

S tebou mě baví svět (1982)

Nejlepší česká komedie, bez debat. Není třeba číst některé komentáře tvrdící opak. No ,,ještě že Mates neumí mluvit, jinak by to tvrdil snad taky.:-D..tuhle komedii miluju a je to přesně ten film, který se dá pouštět pořád dokola a pořád se těm hláškám budete smát. Co na tom, že někdo má jiný názor. Mít může. A jistě, není to nejdokonalejší. Nicméně jednoduché blbnutí tatínků s děckama na horách, no koho by to doma nepobavilo. A v jednoduchosti je síla, tady nebylo potřeba nic více vymýšlet. Šlo o to se vyřádit, užít, pobavit. Účel nadmíru splněn, takže zahajuji soutěž ve slalomu na čemkoli:-D

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Velice kvalitní sitcom, který je další z řady děl, která jsou podhodnocená díky intelektu některých uživatelů. Chůva Fajn je sice tupá, ovšem na tomto právě seriál má stát a být tím charakteristický. A osobně nechápu proč většina zde srovnává toto s Ženatým se závazky. Al Bunda je zcela něco jiného. Možná je toto pro někoho blbost, ale sakramentsky dobrá a vtipná blbost. A vedlejší postavy jako C.C., senilní babča Yetta a zejména hlavně dokonalý sluha Niles vás musí zaručeně spolu s chůvou dostat. A malé bezvýznamné plus zaslouží i skvěle obsazený dabing, což se na moc seriálů u nás říci nedá.

Romero a Julie (2008) (TV film)

Perfektní a příjemná komedie, další která dokazuje, že Francouzi tohle prostě umí. Policista s dvojím životem coby utajená spisovatelka, vynikající téma. Film, který se zařadil mezi mé oblíbené romantické komedie.

Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)

Jak již zde bylo zmíněno, špička naší kinematografie a nejlepší počin pana Moskalyka. Jeden z nejlepších kriminálních seriálů u nás vůbec, ne-li nejlepší.