Pád Bílého domu (2013)

Podle obsazení jsem se na to moc těšil, můj oblíbený Gery, Morgan pan herec. Ale nakonec zklamání. Ne že by nebyl film koukatelný, ale čekal jsem mnohem víc. Akčnost jak vtáhnout do děje od začátku supr celkem, ačkoli aby jedno letadlo zničilo celý bílý dům a nikdo jej nechytal na radaru apod...no budiž..ale nakonec jsem měl pocit že už koukám spíš na Umu Thurman jak vymlátí sama celou armádu než Geryho..,,jsem vaše jediná naděje :-D. Slabší tři hvězdy.

Croodsovi (2013)

Na doporučení kamaráda jsem čekal kopec srandy, ale i když film je pěkný a místy zábavný, tak nevím, nepřijde mi zas toliko na kopec v ní

Machři 2 (2013)

Jednička byla výborná, ale záměr se myslím Adamovi v ní nepodařil zcela jak by měl nebo jak asi chtěl. Po jejím shlédnutí jsem se bavil, ale čekal jsem že dvojka bude ještě horší. Omyl. Takhle ujetou komedii z řad novějších jsem snad mimo Jump Street a Millerovců neviděl. Nedávejte na hodnocení, kde každý hledá nějakou hlubokomyslnou nostalgickou myšlenku, o kterou tady vůbec nejde. Dugan točí komedie, které mají jednoduchými blbostmi pobavit a to se mu tady povedlo. Škoda jen že se toho už neúčastní Robbie Sneider. Ovšem doplnění Shaqem O Nealem nebo pidiroličkami známých dítek slavných otců Patricka Schwarzeneggra a Pauliny Gretzky byl bezva tah.

Vampire Academy (2014) odpad!

Uphíři, dhampíři, co bude následovat dál, taphíři ? Čuphír, saphír, tohle je na odpad bohathýr.

Eso es (1982)

,, Je ten párek košér ? Nein, das is verboten ! :-D Asi nikdo neumí lépe si z války dělat srandu než Belmondo. K tomu krásná titulní skladba po celý film.

Panelák (2008) (seriál) odpad!

Na Slovensku po Ordinaci potřebovali vlastní ulicu a takhle to dopadlo. Andy boha joho ty umíš lepší uragány..

Snowboarďáci (2004)

,, U českého filmu jsem se takhle nenasmál už pěknejch pár let. Skvělý dialogy, konečně přirozený, ale snadno citovatelný hlášky podávaný výbornejma (a znovu zdůrazňuji přirozenejma) hercema, k tomu supr gagy " Tak tenhle hodnotící uživatel co tuhle větu napsal byl asi víc sjetej snad než sám režisér.

Pán Domu (2005)

U filmu se dá naprosto normálně pobavit. Sice ne tolik jak nad hloupostí některých jeho hodnotících, ale i tak to špatné není.

22 Jump Street (2014)

Dvojka už není tak super jak jednička a člověka občas unavují až moc sexistické vtipy, ale dvojka herců si fakt sedla a možná Tatumovi dojde že by měl točit spíš komedie než válečný šampony. Nejlepší bombou ovšem je ale stále ICE CUBE :-)))

Bezva polda (1999)

Vynikající De Niro a u Hoffmana jsem vždy říkal, že je to pan herec schopný zahrát cokoli. Šik šik, fí fá banan, zavolejte teploušskou ochranku . Nebo nacisty :-DDD