Králové ro(c)ku (2006)

Jak by řekla Janice, Ach můůj Božé.. No to jsem si zas jednou naběhl a dal na hodnocení uživatelů. Prej ulítlá komedie, nářez mezi komediemi, prvních 15 minut skvělých, gejzír humoru. Jako sakra kde? Těch oněch prvních 15 minut tři písničky a vtip nikde. Ve zbytku filmu nemluvě. Jako hudební rocková pohádka o trsátku by to možná ušlo díky muzice, ale jestli mi ještě někdo řekne že tohle je komedie tak koupím nějakou kytaru a umlátím ho s ní k smrti. Ale co se čílím, měl jsem tušit že jde o film určený pro hranci 15+ kde stačí texty o prdeli hulení a už jsou to boží vtipy.

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014) odpad!

Proboha Sedláčku ty už nikdy filmy netoč a zůstaň u pořadů. Člověk se až stydí že tohle je náš rodák. Zamiloval ses do vrtulníku asi tak fajn, ale když už tam měl furt být, tak šlo z něj udělat snad i vtip jak na autobus v prvním díle ne? ( sto dvacet, parník ). Film jsem dokoukal jen z nostalgie k jedničce, ovšem přísámbů už se asi nikdy na žádné pokračování nějakého českého velkofilmu nepodívám. To jak češi dovedou zprasit každý slavný náš film není nikde ve světě. Do hlavní role si obsadí Čvančarovou, která nesmí zapomenout na všechny své milence stejně jako kdejaké hérečky, které si snad doma řekli mám fotbalistu hokejistu ferarri bazén co ještě nemám aha nehrála jsem ve filmu tak tam musím být ( Borhyová Erbová atd. ) A ty svoje laciný výstřihy by si měla nechat do těch svých kalendáříčků a nesrovnávat se s Irenkou na kterou nemá ani zdaleka ( i tu museli dát jen na telefon ? ). Za celý film jen dva vtipy a to ještě trapně zkopírované z jedničky ( nutrie, hňup ). Jediný kdo mě snad bavil byl pan Rychlík, kterému jeho výroky ani po letech nevyprchaly. Věčná škoda že film je zaměřen spíš na nostalgii než další návaznou komedii. Nečekal jsem zázraky ale tohle je výsměch prvnímu dílu. A jediný pan Donutil který by to mohl rozproudit se tam jen mihnul. ( Mohla to být fajn druhá komedie. Stačilo by třeba dát více prostoru novým postavám jako pan Lasica třeba a dědictví se mohlo třeba zrodit ze zmizení a dluhu dvojice Chýlková Donutil. A hned by šel scénář na čem stavět místo laciných triků jako vměstnat tam Stardance. Spustit 20 minut rakev ve filmu umí i kdejaký idiot.

Poslední vlak (2006)

Nádherný dojemný příběh o tom jak tehdy ty strastiplné cesty smrti musely pro ty lidi asi vypadat .

Millerovi na tripu (2013)

Konečně zas jedna totální supr komedie. Čekal jsem, že film bude stát na úvodní scéně striptýzu Jennifer, ale mile přesvědčil. Ba spíše šokoval. Kdyby nejeli do Mexika pašovat tak mi to připomíná nový Griswaldovi. Nutné ale říct že tenhle film přeci jen stojí na Jennifer, která tyhle komedie prostě umí .Ta ženská navíc čím starší tím fakt víc sexy a scéna v té továrně musela asi dost chlapům zvednout ze židle nejen zadky. Stejně tak ale i Emma má našlápnutou skvělou kariéru pokud vydrží vybírat takovéto filmy. Jediná škoda možná že scénku písničky z Přátel dali jen do nepovedených záběrů. Podle mě to měli dát místo těch Attomic Kitten a byl by to supr vtip na Jenn. Mimochodem určitě nejeden chlap bude od teď závidět Willovi líbací scénu, kde ve stejný chvíli mohl líbat Jenn i Emmu. ))))

Gang v útoku (2006)

Zase jeden podhodnocej film uživateli, kteří vidí ve filmu černochy s kráčející skálou a už si myslí jak bude plný Coolia co umlátí své bratry. Pokud čekáte tohle tak přepněte na Michelle Pfeifer do Nebezpečných myšlenek a vychutnávejte do syta Gangsters paradise. Ale tento film se nedá nazvat jinak nežli Denzel The Rock vzpomíná na titány z gangu. Super.

Teď a tady (2012)

Jsem jediný snad kdo poznal okopírovanou Dlouhou cestu? A to mě zde nedávno někdo poučoval o významu remake...pominu li většinový názor hledající ve filmu jen čistou mystiku života, pak mu tu čtyřku přece jen dám. A nebo ne, protože už mi není 15 a vím že Mandy byla lepší než Dakota. I když tu je skvělá.

Jedna za všechny (2014)

Jako film o přátelství pro ženy za čtyři, jako komedie za dvě hvězdy. Takže průměr film za tři.

NON-STOP (2014)

Liam může hrát 96 hodin nebo jen 20 minut do další oběti a stejně to bude pořád třída.

Sedm (1995)

Jedna z nejlepších detektivek světa. Víc nemá smysl rozpitvávat komentováním.

Hezké vstávání (2010)

Parádní komedie. Mike Pomeroy po ránu , kam se na to hrabe celá snídaně s novou a dobrým ránem z celýho světa dohromady. :-D