Dennis postrach okolí znovu zasahuje (1998)

Nechápu, jak může tohle mít tak záporné hodnocení oproti "Postrach Dennis o Vánocích", když to je ještě stejné jako "Dennis - postrach okolí (1993)".

Klok, Kloček a pes Dingo (1995) (seriál)

Hodně podobné k Tomu a Jerrymu či Jen počkej, zajíci. Takže mě to zajímalo.

Popcorn TV (2006) (seriál)

Mám rád ty pořady typu Natočto! a podobně, ale tohle je pořád o tom samém. Už na začátku každé scény nám vyslepičí, že to je jenom vtip, takže to úplně kazí pointu vtipů.

André a včela (1984)

Sledoval jsem to jako zajímavost, jak vypadal začátek dnešní moderní animace v době ruční animace a jednoduchých počítačů.

Kolotoč (1996) (pořad)

Asi pro mně můj nejoblíbenější soutěžní pořad vůbec. Roky jsem čekal, až to uvidím zase v TV reprízu. Pak nastal kanál Telka (díky za obnovení starých léta nevysílaných pořadů a nechápu, že toto tehdy odstartovalo dlouholetou kritiku na dabingforum.cz, oproti dnešním novým stanicím) a odvysílal je. Díval jsem se na to roky, ale jen na ty Poulíčkovy a Musilovy, ne ty od Gondíků, které mě nudily principem samým zpíváním a povídáním. Ty starý a ty poslední (2000-2003) jsem se rád díval, ale zase mě tehdy štvalo, jak to všichni prohrávali za sebou a musel jsem to mnohdy přepnout. Navíc teď mě to spíš nebaví, už to znám.

Myšlenky zločince (2005) (seriál)

Oproti jiným dnešním americkým kriminálkám je to zdaleka mírnější pojetí násilí (dokonce zakrývají téměř každý útok), takže ten seriál uznávám a občas se kouknu. Navíc mě zajímají ty důvody k vraždám, které jsou hodně absurdní.

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

"Zprávy TV Prima": Kdybych tohle nesledoval, tak bych se večer za poslední roky nudil. Zajímavé, že PRIMA zprávy vytahují takové reportáže, jejichž motiv je jak alternativní média - zavádět předsudky i k tisícům našincům, trestat lidi za jejich činy, které nikomu neublížily ("tradice") - to ani ostatní TV zprávy nedělají, kéž by byl takový účinný detektor lži, který by zjistil, kde je opravdu pravda. I kdyby pravda byla ta od alternativních, tak nechci, aby to způsobilo větší předsudky k některým skupinám. Pokud by se prokázalo, že nějaká reportáž byla kachna schválně vyvolávající předsudky, tak bych dal tvrdý trest. Na druhou stranu, jsou ale i pro mně dobré (myslím jako kritika jevu) informace, třeba o tom, že přes 100 členů Generálního štábu jsou zastánci islámu kvůli násilí (takové schvalování je horší než sluníčkář, který je jenom tolerantní). Či to o GDPR a jejich zákazech, které jsou dost přísné i na mně. Nebo o přísné korektnosti typu že "bílí vousatí muži" se musí odstranit z prostorů univerzity (což je extrémní pro mně). <> "Krimi-zprávy": Jediné dobré věci na ní, co mě nejvíc těší (myslím vybrání témat k reportáží) a zajímá, jsou různé trollovací stránky, šíření poplašných zpráv, motivy k vraždě, sebevraždy, šikana, extrémismus. Zase ty reportáže o nehodách, zlodějích, podvodech, výrobě drog, jsou pro mně už pořád o tom samém. Navíc ty jejich dokolečka opakující se slova na téměř každou reportáž: "Otřesný případ", "Otřesný případ", "Tohle pohoršilo i otrhlé kriminalisty", "Tohle pohoršilo i otrhlé kriminalisty"... Jak to můžou lidé stále věřit těm ohraným výrazům? Jednu hvězdu za některé reportáže o trollinzích, jinak ty prvně popsané záměry reportáží (předsudky), jsou pomalu na odpad!

Scooby-Doo a 13 duchů (1985) (seriál)

Na staré série Scooby-Dooa, mě tohle vůbec nebralo. Vadí mi, když je celý seriál jenom o jednom příběhu, protože musím vidět všechny díly, abych pochopil vůbec pointu příběhu. Celé jenom o zachraňování světa, což mě nebaví. Ani ty dva duchové, Tyčka a Bečka, to nezachrání.

Včelka Mája (1975) (seriál)

Dobrodružné seriály mě neberou. Neberou mě pořady, kde se hodně mluví, hlavně věci nesouvisející s hlavním dějem dílu. Možná bych to mohl sledovat kvůli dabingu, ale ten samotný není důležitý oproti příběhu. Ale to, že já i hodně lidí si mysleli, že to je český seriál. Byl jsem překvapen, že to je německý a s animací japonskou. Nevím, co se stalo, ale pokud bych hodnotil v letech 2011-2013, tak by mě vytočilo, že někdo to sem dal do Česka a manipuloval lidi ohledně zemí původu. To už je, jako kdyby nám tady cpali různé Pokémony, Digimony, Nadii, atd. a řekl, že to je český Krteček. Tak za manipulaci, to sražím jen na jednu hvězdičku.

Teletubbies (1997) (seriál)

Jako osmiletému mě to velmi oslnilo a sledoval jsem to, když mi natočili nahrávky v době, když jsem byl ve škole. Pohádky určené pro nejmenší už od té doby mě neberou, ale tohle konkrétní mě zas tak nevytáčí, protože aspoň není tak populární, že by to převalcovalo moje oblíbené seriály. Jednu hvězdu za to, a za ty naštvané komentáře zde.