ArsenalEagle

ArsenalEagle

okres Louny
Filmofil a seriálofil

27 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Pán prstenů: Návrat krále (2003)

  Přes čtyři hodiny čisté rozkoše. Závěr trilogie je naprosto neskutečný. Téměř půlku filmu nám Jackson ukazuje největší bitevní sled třetího věku, kterou doprovází naprosto famózní hudba. Ano, dlouho mi film "kazil" Frodo, ale po zhlédnutí o 50 minut delší verze nejde jinak, než přidat Návrat krále na první místo v mých nejoblíbenějších filmech. Tolik podstatných, vtipných a zajímavých scén, které v kratší verzi nejsou, prostě nelze vynechat.

 • poster

  Gladiátor (2000)

  Nejlepší historický film všech dob. Srdcovka. Jedinečný film. Ridley Scott přivedl na svět úžasný kousek, ale kdo ví jestli by bez Russella Crowea měl takový úspěch, neboť ten byl famózní od samého začátku až k titulkům. Jisté je, že tento film je v dnešní době klasika, kterou si pustím takřka kdykoliv... A 12 nominací na Oscara mluví za vše

 • poster

  Gran Torino (2008)

  Čekal jsem úplně něco jiného a byl jsem opravdu velmi mile překvapen, že se mi nedostalo filmu o senilním veteránovi a jeho zubech položených na stolečku hned vedle něj.Tenhle film musí vidět každý, ať už je na komedie nebo dramata.. Clint Eastwood v (podle mě) nejlepší roli.. Nemám co víc psát - výborný film. Clint ani náhodou nepatří do starého železa a ještě nám má co říct. Jeden z naprosto nejlepších filmů vůbec.

 • poster

  Forrest Gump (1994)

  Tom Hanks a jeho Forrest Gump, to je prostě legenda mezi filmy a jeden z nejlepších snímků všech dob. Nejen díky parádnímu humoru, který se nese celým filmem, nejen díky skvělým hereckým výkonům (hlavně skvělý Gary Sinise si mě svým poručíkem Danem získal), ale prostě vším, čím je Forrest tak jedinečný. Jeden z těch filmů, na který se může člověk dívat 2x-3x do roka a stejně se jedná o skvělý zážitek.

 • poster

  Avengers (2012)

  ÚŽASNÉ! Whedon je borec, to musel vidět každý, kdo viděl Buffy, každý kdo si všiml těch drobností a preciznosti vtipu. A Avengers? Dokonalé propojení postav, hry s jednotlivými charaktery, skloubení akce a humoru, tak skvěle a nenásilně. Luxusní jízda, která ani po několikátém zhlédnutí prostě neomrzí.

 • poster

  Avatar (2009)

  Úžasný Sci-Fi/Fantasy, akční a dobrodružný velkofilm z dílny Jamese Camerono. Pro mne jednoznačně film roku 2009/2010 a určitě se najde v mé "Pětce nejlepších a nejoblíbenějších filmů". Michelle Rodriguez (od té doby její fanoušek.. :D) 99%

 • poster

  Logan: Wolverine (2017)

  Nejsprostější, nejbrutálnější, nejkrvavější X-Men. O to lidštější to bylo. Vidět Wolfíka, který už není tak nezničitelnej, bylo docela obtížné, to samé u Charlese, kterému bylo fu*king ninety. Co mě opravdu mile překvapilo, byl jakýsi komorní nádech celého filmu, nedokážu to přesně vyjádřit. Třešničkou byla X-23, která v podání Dafne Keen opravdu nezklamala a pomyslné "Wolverinovské žezlo" ponese dál v podobě Laury. Spousta srdcervoucích scén, o kterých jsem sice věděl, ale přesto jsem si přál, aby nějakým způsobem zmizely. Smíchu bylo dost, tolik hořkých vtipů, kterých bylo tohle umělecké dílko plné, mě opravdu dostalo do kolen. I slzička ukápla a já přesto, i když marně, doufám, že se nám Hugh Jackman aspoň ještě jednou (dvakrát, třikrát), jako James Howlett, vrátí.

 • poster

  Kick-Ass (2010)

  Jedna z nejlepších komedií, ne-li nejlepší vůbec! Od začátku do konce úplná kravina, ale styl v jakém tento film jede je naprosto úžasný!!! Že jsem se fakt smál nahlas - to se mi moc nestává, ale u filmu takových gagů to nejde jinak! :D Ani v tom nejdivočejším snu by mne nenapadla 11-ti letá holčička, že mě tak okouzlí, že si jí naprosto zamiluju.. :) Ano je to blbost, ale nemůžu dát nic jiného než 5* Jen tak dál..

 • poster

  Rychle a zběsile 5 (2011)

  Fast 5 je pravděpodobně (zatím) nejlepším dílem z celé ságy. Závody vytuněných aut nahradila čistá a surová akce, The Rock je výbornej a celá parta přetéká sympatičností. Právem v mojí top desítce. Docela by mě zajímalo, zda bylo něco ze závěrečné akce alespoň trochu reálné :D.. a nasládlé Domovy řeči o rodině? Na to jsem si už zvykl.

 • poster

  Rocky IV (1985)

  Naprostá kultovka a nejlepší Rocky v nejlepší formě. Rocky se vydral na vrchol!! Boxer, obr a kolohnát Ivan Drago (Dolph Lundgren) se postaví o desítky centimetrů menšímu Rockymu. O tom, jak poctivý sportovec, který se postaví obrovi z nepřátelské země, protože ,,když já jsem se moh změnit, tak vy se můžete taky změnit", dostává. A to, že nemusí být stroje za statisíce, ale že stačí naštípat pár kubíků dříví a udělat stovky kliků pro přípravu na boxerský zápas.. - není to pohádka?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace