Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Jak už jsme všichni zvyklí, HBO úprkem ukončila další seriálový skvost ze své produkce. Tentokrát ten nejlepší z nejlepších. 1. série: 90%, 2. série: 95%, 3. série: 99%, 4. série: 80%, 5. série 90% Oblíbené postavy: Richard Harrow, James Darmody, Gyp Rosetti

Simpsonovi (1989) (seriál)

Kulturní dědictví.

Ve službách krále (1961)

Co tomuhle šermířskýmu snímku kazí štít, je předvídavost a častá nuda... To by ale hlavního padoucha nesměl hrát Guy Delorme a hlavního hrdinu Jean Marais - jakmile se tihleti dva střetnou, máme jasno. :)

Spartakus (2010) (seriál)

Od začátku do konce brutální krvavej komiksovej nářez, kterej si nebere servítky a jede a jede a likviduje jednu postavu za druhou. Střeva a hlavy lítaj vzduchem, na každým kroku je nějakej ten šuk a do toho se tu odehrává souboj mezi "čestnými" občany Říma a jejich manželkami, prošpikovanej intrikami a zradou. A tyhle zrady se všechny hezky naskládaj a ve finále to vytvoří ten nejlepší masakr, jakej kdy římská republika spatřila!... 19. 4. 2012 Druhá série mě hodně potěšila. V těch deseti dílech se nic zbytečně neuspěchávalo a po výsledku je jasné, že nás ještě pár sérií čeká, a to je jenom dobře. Tupec Glaber se nakonec ukázal v pravým světle jako správnej prevít a tím úspěšně přestoupil ze skupinky Římanů-pitomců do dlouhé řady zlých, intrikujících a nepředvídatelných Římanů-záporáků, a sledovat jeho vyvíjející se linii s Ilithyií a Lucretií mě kromě mordovaček a šukání bavilo snad nejvíc. Když se ale podívám na zdejší hodnocení, který od posledně o pár procent pokleslo, musím se chytat za hlavu a zoufat si, jak musí být těžký uspokojit průměrnýho českýho diváka a jakej může mít průměrnej českej divák zkaženej vkus. Otevřete oči, proboha! Ženský se tu promenádujou před kamerou nahatý klidně i po čtveřicích, za každým rohem najdete perfektně koukatelnou šukačku a krev lítá všude kolem... lidi, co chcete sakra víc?!! 100% A CHCI DALŠÍ! TOHLE JE PŘESNĚ ONO!! Btw hrozně mě potěšil návrat boha arény! Oblíbené postavy: Gannicus, Batiatus, Mira, Spartacus 1. série: 95%; 2. série: 85%; 3. série: 95%

Dinosaurek Dink (1989) (seriál)

Koukal jsem na to jako malej a jedna z mála věcí, kterou si ještě pamatuju, je fakt, že se mi to moc líbilo :)