Ulice (2005) (seriál) odpad!

To žije většina čechů uvězněná o samotě celej život ve sklepě, že touží sledovat tolik rodinných seriálů týkajících se úplně obyčejných životů jiných lidí? To je tak zajímá kdo s kym bude mít haranta? Kdo příjde o práci nebo najde jinou? Kdo se s kym hádá nebo se rozchází? Ať rovnou natočej seriál DOMA, který bude pojednávat o domácích problémech a situacích. Uvidíme kdo se kdy koupe a kolikrát denně si čistí zuby. Kdo co jí. Kdy vaří a jak často. V kolik hodin chodí spát a co se stane, když půjde spát dýl. V kolik vstává. Kdo po ránu sere a kdo ne. Kdo má hemeroidy a zácpu. Kdo má průjem a trpí častým zvracením atd.... hlavně nesmím zapomenout, že nesmírně zajímavé by také bylo sledovat vysávání. Vytírání podlahy. Praní, mytí oken a utírání nádobí.

Obchoďák (2012) (seriál) odpad!

Ještě by to chtělo seriály Potraviny, Trafika a Školní kantýna. Případně seriál WC, který by byl volným pokračováním Potravin.

Zázraky života (2010) (seriál) odpad!

To nejsou Zázraky života, ale zázrak, že režiséra ještě nikdo nesejmul. To je neuvěřitelný! Natočí se jedna sračka. Pak druhá, třetí, čtvrtá... Natočí už tady u nás někdo seriál, kterej není úplně stejně píčoidní jako ty ostatní za posledních x let?! To jsem zvědav co příjde příště. Kravín na růžové pasece? Ordinace na dvorku? Rodinná pouta-Počátek? Nebo se dočkáme pokračování seriálu Ulice pod názvem Silnice + volné pokračování Chodník?

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Tento film byl pro mě velkým zklamáním. Jednička byla výborná! Dvojka vynikající! Trojka dobrá, ale tohle čtvrtý pokračování serie Vetřelců považuju za propadák. Očekával jsem alespoň úroveň třetího dílu, ale bohužel. Osobně si myslím, že Vetřelci měli zůstat trilogií.

Acid House (1998)

Tak tohle je solidní úlet! Pamatuju si, že jsem tenhle film potrvé dokázal sledovat i s necelými 40° horečky a ještě jsem se smál.

Taffin (1988)

Jednou a dost. Myslím si, že tohle dokáže zkouknout 2x jen člověk, kterej umírá nudou. Vítr mu urval anténu a nemá doma nic než placku s touhle píčoidní nudnou blbostí.

Továrna oživlých mrtvol (2009)

Jeden z nejhorších zombie filmů který jsem kdy viděl. Tak nějak přemýšlím za co jsem vůbec dal tu 1* Kdo neviděl absolutně o nic nepřichází.

Playgirls II (1995) odpad!

Kdyby existovalo peklo a vy jste se tam dostali, tak to poznáte hlavně podle toho, že vám tam budou pořád dokola pouštět tenhle film

Asijský teror (2010)

Pokud jste se už dlouho nenudili a už skoro nevíte co to nuda je máte skvělou příležitost si to připomenout.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál) odpad!

Tento seriál přináší slovu stupidita zcela nový rozměr.