Iron Man 3 (2013)

Není to tak náhodou už trochu přehnaný? Osobně se mi IRON MAN 1 a 2 velice líbil, ale tohle začíná těžce (až nezdravě) zavánět hodně citelným úpadkem logiky a celkovou ztrátou zajímavosti. Je očividné, že jak se režie znovu neuchopil Jon Favreau není IRON MAN už to co býval. Úzkostné stavy Tonyho Starka mně příjdou nemístné. Představa 10ti letého dítěte s dílnou vědce a vývojáře vyložně stupidní. Pokud jde o specielně geneticky upravené lidi šlehající z úst oheň jako draci z pohádky, vypadající jako když v nich žhne láva mě přivádějí k myšlence, že tvůrci už opravdu nevedí co vymýšlet. Atmosféra filmu mě přišla celkem neupovávající. Děj nezáživný a hudební doprovod nedostatečne emotivně působivý. Celkem mě mrzí můj výsledný pocit nespokojenosti s tímto třetím pokračováním jelikož jsem se na snímek dlouho těšil. Je ale možné, že ješte názor částečně změním, proto že jsem film viděl v neuspokojivé kvalitě což na zážitku opravdu moc nepřidá.

Prostředníci (2009)

Je zvláštní jak se člověk občas úplnou náhodou dostane k filmu o kterém ani nevěděl, že existuje a přitom je tak zajímavý. Kromě výborných hlášek a nahlédu do života hlavního aktéra a jeho společníků jde o velice zajímavý snímek zobrazující průřez světem nejvýnosnějšího interntového obchodu, čímž je (at už si to přiznáme nebo ne) pornoprůmysl.

Účastníci zájezdu (2006)

Tak tohle jde úplně mimo mě. Když jsem to viděl poprvé, tak mě to těžce nudilo a dnes? To byl fakt blbej nápad dívat se znovu. Posledních 10let českého filmu je doslova tragédie. Najde se pár kousků, ale opravdu jen pár a z mého pohledu pouze průměrných, které dávám. Jinak vůbec nic co by stálo za řeč.

Cesta smrti (2010)

Marně se snažím přijít na to jak moc musí bejt člověk debilní, když mu nedojde, že když má někdo zlámaný nohy, tak prostě nemůže chodit. Toto je ukázkový příklad imbecility, která naštestí v tomto stadiu postihuje jen malé procento populace. Základ je už jen samotné chápání faktu, že praskající kost je zlomená kost. Zlomená kost je přerušená kost a přerušená kost je něco s čím se prostě nedá chodit i kdyby člověk sebevíc chtěl natož s ní ješte pokračovat v boji

Barbar Conan (2011)

Tak tohle už je vyloženě průser. Ve chvíli, když si člověk uvědomí, že při sledování filmu čeká vlastně jen na to až to skončí je opravdu něco špatně. Já jako skalní fanda původního Conana s Arnoldem z tohohle slaboduchýho paskvilu doslova bliju. Novej představitel Conana je sympatickej asi jako zmoklý sračky a atmosféra filmu ukrutně pokulhává. Ani hudba nestojí za řeč. Hold někdo by měl pochopit, že je lepší se nesrat do původních kultovních snímků zvlášť, když na to nemá.

Total Recall (2012)

Ubohej, ale doslova ubohej remake! Myslel jsem si, že to bude sračka stejně tak jako novej Barbar Conan, ale bylo to ještě horší než jsem čekal. Bejt horší efekty, tak dam snad jen 1*. Zbytečná ztráta času.

Americký vlkodlak v Londýně (1981)

No když se tak na to tady koukám, tak je jasný, že tenhle film zřejmě každý viděl před 20ti lety a teď ho hodnotí podle vzpomínek. Kdybych to zkouknul jako malej , tak bych se určitě dobře bavil, ale teď je to jen 97 minut relativní nudy. S přihlédnutím na stáří filmu lecos přehlédnu, ale to, že tam prakticky nebylo nic vidět a že to vlastně skončilo hned jak to pořádně začalo už se přehlédnout nedá.

Vetřelci (1986)

Kultovní snímek světové kinematografie. Král sci-fi hororu. Film s výborným hereckým obsazením, plný skvělých hereckých výkonů, výborných efektů, disponující strhující žánrově a hudebně doladěnou atmosférou.

Twister se vrací (1998) (TV film) odpad!

Tak tady se zase někdo vyřádil. Kdo má rád předchozí Twister s Helen Hunt, ať se tomuhle paskvilu vyhne širokým obloukem, protože tohle akorát nasere.

Navždy má (1999)

Nebráním se jakémukoliv žánru, ale co je moc to je moc. Takováhle trapně přehnaná romantika mně příjde až stupidní. Nedokážu se vyhnout pocitu přímo ukázkově přehnaného tlaku na diváka. A já fakt nemám rád, když mě někdo tlačí do hlavy nějaké svoje přeludy. Z mého pohledu má film upoutat diváka úplně jiným způsobem. Tohle je pořádnej blábol a nebýt zápletky díky které musel hlavní představitel změnit identitu dal bych bez váhání odpad. Tento snímek je dobrej hold tak možná pro patnáctiletou pubertální těžce naivní holčičku.