Ve jménu krále (2007)

Ach ta kamera. To bylo peklo. Hudba ta snad ani nemela být původně určena pro tento film. Herecký výkony prapodivný a celý to doprovází dosti silná demence. Mimo jiné mě opět rozsekal imbecilní český dabing. Například král na smrtelný posteli mluví jako kdyby se nic nedělo a pak prostě chcípne. Myslím, že rozpáranej člověk zní trochu jinak než na guči vyprasenej starej flegmatickej pupkáč objednávající si pizzu.

Jedovatý břečťan 2: Lily (1996) odpad!

Absolutně nechápu jak může mít taková sračka sraček hodnocení 40%. Kdyby každej točil takhle zbytečný imbecilní kraviny, tak bych v živote nezapnul televizi a nešel do kina. I když vlastně zapnul, ale jen pro hry na PS3 nebo k propojení přes HDMI. To by bylo to jediný, k čemu by televize sloužila. Upřímně lituju členy fanklubu tohoto filmu a všechny vymaštěnce, kteří hodnotí filmy kladně jen proto, že tam hraje herečka nebo herec, který se jim líbí. V jejich kedlubnách evidentně nebude něco v pořádku.

Veřejný nepřítel č. 1 (2008)

Víš jak se říká Arabovi v obleku? Obžalovaný povstaňte. A víš co je Arab v popelnici?..... Ne ..... Plýtvání. Popelnice je pro tři :D

Soumrak mrtvých (2004)

Nemůžu si pomoct, ale tohle je prostě pecka! Vynikající Zombie komedie dominující výborným střihem, rychlým tempem díky kterému jsem se ani chvilku nenudil a výborným suchým britským humorem, který mě vždy dokaže skvěle pobavit a rozesmát. Zřejmě málo komu tento snímek sedne tak jako mně, ale to už je spíš jen otázkou vkusu. Mimo jiné film trefně vystihuje klasické řešení kravin i problémů ve vztazích. Klasicky přiblblý dohadování s rodiči, neschopnost vymanit se z každodenního stereotypu všedního života, zapomětlivosti a nedodržování slibů. Soumrak mrtvých je jedním z filmů, které jsem viděl už nespočetněkrát, ale i přes to pro mě neztrácí na kvalitě.

Resident Evil: Rozklad (2008)

Pro milovníky prvních tří her RESIDENT EVIL na PS1 nemůže být tento film zklamáním, jelikož z nich těží daleko víc, než trapně přehnaný bláboly s Millou Jovovich.

Nebezpečné hry 2 (2004)

Extra blábol s herci hodícími se spíš do dementní telenovely. Film je tak plný debilních zvratů, až je to vyloženě trapný. Ztráta času sledovat takovou sračku.

Tanec s vlky (1990)

Tento film jsem viděl znovu po dlouhých letech. Je ostuda, že jsem skoro zapomněl na vyjímečnost a dokonalost snímku, který je vyloženě strhujícím zážitkem pro "oko i duši". Marně přemýšlím nad tím, jestli tomuto dílu něco chybělo. Jestli je mu vůbec co vytknout. Nemůžu ale na nic přijít... To bude asi tím, že tam nic takového není. Málokdy se mě něco takového stává, ale tady marně hledám slova, kterými bych výstižně vyjádřil můj pocit z tohoto filmu.

Akta X (1993) (seriál)

Co k tomuhle dodat? Prvních pár sérií bylo těžce na úrovni. Bohužel ale čím novější série tím větší sračka.

V řetězech (2006)

Z počátku to vypadalo na velice zajímavý film a celkem dobře jsem se bavil. Bohužel ale jen tak do půlky. Pak mě to začalo těžce nudit a do samotného konce se to nezměnilo. Čekal jsem od toho daleko víc.

Replikant (2001)

No samozřejmě žádná sláva, ale aspoň jsem se dobře zasmál. Van Damme s inteligencí a chováním opičáka mě fakt pobavil.