Žralok v Benátkách (2008)

Tak opět vyplval na povrch jeden dementní snímek se žralokem. Mimo nespočet imbecilních scén jsem trochu nepobral fakt, že potapěči v pohodě mluví pod vodou s hadicí v hubě. Myslím si, že je tomu už mnoho tisíc let (zhruba horní doba kamenná), kdy si "člověk" uvědomil, že k tomu aby mohl dělat skřeky musí pohybovat držkou a jazykem. Je dost smutný, že to v dnešní době ještě někdo neví nebo to dokonce nechápe. To je jako kdyby člověk nechápal, že je potřeba nejdřív otevřít oči, aby si mohl přečíst noviny. Že s roubíkem v hubě se nedá moc dobře diskutovat a že kus flákoty upečený nad ohněm se do držky nevejde dokud jí neotevřu. Kdo tohle neví je logicky na úrovni opice nebo na ještě horší. Když započítám to, že jsem ten blud dokázal dokoukat dám 1* Myslím že celkové hodnocení je zcela na místě.

Anastázie (2003) (seriál) odpad!

Ty herce vybírali někde z ústavu ne?

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Tak tohle jde absolutně mimo mě! Muzikály to je něco co prostě nedávám. Myslel jsem, že tento film bude výjimkou, ale bohužel není. Od začátku až do konce neskutečná nuda a co je nejhorší, tak zřejmě jen kvůli tomu zpěvu, kterej me neskutečně uspával. Nepomohly ani dvě extra silný kafe a otevřený okno přmo do ksichtu. Za herce a pár pěknejch záběrů 2* Víc ze sebe nevyždímu ani omylem a to jsem ješte hodnej, protože si radši pošlu kulku do hlavy, než abych se na to díval znova. Omlouvám se všem vyznavačům tohoto filmu a jsem rád, že s tak vysokým počtem hodnocení mu tím svým neuškodím.

Sedm smrtelných hříchů (2010) (TV film) odpad!

Je vidět, že dneska už točí filmy opravdu každý hovado. Ani nemám sílu se k takový sračce vyjadřovat. Každýmu vřele doporučuju se týhle zhovadilosti vyhnout širokým obloukem.

Domácí mazlíček (2008)

Co dodat na závěr? Trapná, stupidní kokotina. Nezáživná, nudná a totálně zbytečná. I psí hovno na chodníku má větší kouzlo.

Žhářka 2 (2002) (TV film) odpad!

Něco tak neuvěřitelně nudnýho se jen tak nevidí. S nasazením všech sil a extrémním pocitem zhnusenosti jsem to dokoukal a budu jen doufat, že něco podobnýho hodně dlouho neuvidím. Divím se, že se Dennis Hopper propůjčuje k takovejm kravinám... tím ale rozhodně nechci říct, že byla první.

Zločinec (2008)

Ukázkový příklad toho jak se díky blbý náhodě člověk dostane do sraček a díky další jestě do větších. Ale občas stačí jen nebonzovat a narazit na pár správných lidí a je z toho zase venku. No a následně každý ješte dostane to co si zaslouží. No není to pěkný! A s malým rozpočtem? Jo hold občas platí " za málo peněz hodně muziky".

Operace Boeing 747 (2001) odpad!

Ne... prostě ne! Nedokázal jsem to dokoukat ani s vypětím všech sil. To už se radši budu dívat na zhovadilej Vabank s imbecilním Slávkem Bourou.

Skutečný strach (2009) (pořad) odpad!

Jsou chvíle, kdy opravdu nechápu co všechno je schopný lidský mozek vyplodit.

Chobotnice (1998)

Rád bych napsal, že jde o zajímavé béčko, ale bohužel nejde. Film na jedno shlédnutí