Camille (2008)

No musím říct, že ve finále jsem se docela dobře bavil. Sledoval jsem to vyloženě z nouze a nečekal jsem od toho vůbec nic. Nicméně zvláštní atmosféra a originalita snímku mě nakonec pohltila.

Golfový sen (2005)

Ani ve snu by mě nenapadlo, že mě tak skvěle pobaví film o sportu, který mně absolutně nic neříká. Jo hold zdání někdy klame.

Lesní duch (2013)

Tak k tomuhle můžu říct jen jedno. Tenhle remake totálně selhal! S původním kultovním filmem EVIL DEAD to má opravdu pramálo společného. Vyznavačům předchozího snímku z 80.let vřele nedoporučuju.

Milionář z kuchyně (2008) (pořad) odpad!

Tenhle pořad je tak stupidní, že to nelze ani vyjádřit slovy!

V ringu smrti (2008) (TV film)

Docela koukatelný. Ale opravdu jen docela. Na závěr jsem sice čekal trochu víc napětí. Teda přesně řečeno aspoň nějaký napětí, ale sledovat se to celkem dalo. Akorát jsem trochu nepochopil o co se to tam jako snažil ten důchodce na závěr :D

Satanův měsíc (2006) (TV film) odpad!

Excelentní sračka. Ukázkový příklad toho jak film nemá vypadat.

Frankensteinova školní léta (1991) (TV film)

Frankensteinova školní léta. Docela správně potrhlá komedie, která se mi kdysi líbila. Dnes už bych měl asi určitě jiný názor, ale jak vidím, tak už bohužel nebudu mít příležitost to zjistit. Paní učitelko to je náš nový spolužák Frankie Stein :D

CHUD II. (1989)

Mě osobně jednička moc nebavila kdežto tohle dá se říct ano. S jedničkou to sice nemá nic společného, ale to je jedině dobře. Je to správně střelená zombie komedie a tak to člověk musí taky brát.

Resident Evil: Odveta (2012)

Opět neskutečně trapně přehnaná zhovadilost. Z celé řady uznávám jen jedničku jelikož ještě není tak stupidně vyhrocená do extrému. Tyhle antigravitační nesmysly jako několikanásobný salta ve vzduchu při kterejch ještě člověk zkope a postřílí několik protivníků najednou mně fakt hlava nebere! Snad i idiot ví, že ať už by člověka jakkoliv geneticky upravili stejně nedokaže potlačovat fyzikální zákony a gravitaci. Je to totiž pořád jen hmota podléhající oněm zákonům. Její schopnosti je nijak nemohou ovlivnit.

Král Škorpión: Vzestup Říše (2008)

Copak o to... Film by to mohl bejt celkem dobrej. To by tam ale nesmělo bejt tolik stupidních, směšnejch a trapnejch píčovin.