• Krátkometrážní

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Horory nejsou můj šálek čaje, i přesto jsem se nechal trailerem zlákat. A asi mám zase na pár let dopředu, co se hororů týče, vystaráno. To jakým způsobem je film až morbidní mi ani tak nevadilo, lekaček tam taky moc není, ale to pomalé tempo budování napětí v první hodině a celkový nepříjemný pocit při sledování ... to bylo na mě trochu moc. Ovšem ve chvíli, kdy má dojít na lámání chleba co se příběhu týče ... tam to trochu pokulhává. 75%

Take me out (2017) (pořad)

Plastové kozy, litry botoxu, tuny makeupu ... no ještě, že televize nepřenáší vůně, jinak by se mnou ta koncentrace parfémů asi sekla. Snaha se cení, podobný formát u nás už dlouho nebyl, bohužel hlavními aktéry jsou bytosti degenerované dnešní dobou. Nafintěné čůzy bojují o alfasamce s mozkem v trenkách. Já si takhle zábavu nepředstavuju. Doporučuji dávkovat v krátkých minutových intervalech. Jinak hrozí trvalá degenerace mozku.

Taxík (2008) (pořad)

Tři hvězdy za pořad jako takový, dobré otázky, zábavní taxikáři ... prostě fajn soutěž. Ta čtvrtá hvězda je za toho amatérského ornitologa, který tvrdí, že největší pták na zemi, který umí velmi rychle běhat, je káně velké. Klobouk dolů :D

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Nikdy jsem zprávy v televizi moc nesledoval. Ale ta změna jaká proběhla u Televiznich novin je znatelná i když na ně jen náhodně narazím. To je hnus velebnosti !!! Trapná snaha o světovost, reportáže o hovnu, neustálá snaha o zveličování banálních případů, omílání stále toho samého, v poslední době dokonce začínají brousit i do BULVÁRNÍHO odvětví. Hnus a svinstvo na které máme hledět čtyřikrát během dne ???? Ste se asi posrali ne ???? Běžte se zahrabat, vy TV HOVNA.

Temná bouře (2006) (TV film) odpad!

Musím se hrdě poplácat po zádech, já to totiž dokoukal !!! Totální lobotomii mého mozku během celé stopáže filmu narušil jediný opravdu vtipný moment. A to ve chvíli kdy se hlavní hrdina (jestli se tak vůbec dá nazvat) zeptá "kde tu máte slep". V tom okamžiku sem si vzpomněl na legendární hlášku z Kulového blesku a vyprskl smíchy. Jinak ve mě Temná bouře nezanechala nic důležitého. Shit-film = ODPAD

Temný případ - Série 1 (2014) (série)

Ještě někdy okolo šestého dílu sem chtěl dát 4 hvězdy. První tři epizody, jsou na mě až příliš ukecané a filozofující. Ta skličující a temná nálada mě až tak moc nezasáhla, další dva díly ale úroveň zvedly, obzvlášť závěr 4. epizody je v televizní tvorbě doslova nevídaný. Pak už jen vše směřovalo přímo do finále. A až to mě strhlo, až to finální vyvrcholení ve mě vzbudilo hnusné a skličující pocity. A když to všechno posčítám, vyjde mi 5 hvězd. Skvěle napsané i natočené, neskutečně dobře zahrané, prostě skvělé. Bravo HBO.

Temný rytíř povstal (2012)

Tož kde začít? Očekávání byla velká, těšil sem se na zakončení velkolepé ságy o Batmanovi. A to jsem taky dostal. Ale ta očekávání přesto nebyla naplněna. A přitom tomu prakticky není co vytknout, skvělý záporák, spousta nových a výtečných postav, jako obvykle parádní soundtrack a už celkem klasická Nolanovská akce. I toho Teal´ca sem se nakonec dočkal, sice jenom na asi 15 vteřin ale prostě byl tam :). Pro mě osobně ale nejlepším filmem v téhle sérii zůstane Dark knight. A to pouze a jedině díky postavě Jokera. Dark knight rises má všechno, všechno aby se vyrovnal dvojce, jen ten Joker tam chybí. Bohužel.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Teen romance na úrovni. Žádný pošahaný twajlajt, ani stupidní výplach pro třináctileté fanynky Justínky Bíbrové. Ale silné a inteligentní romantické drama o tom, jak těžký, ale zároveň krásný může být pobyt na americké střední škole pro zamlklého a uzavřeného Charlieho. A úžasná Emma Watson, kterou poprvé vidím v jiném filmu než v HP, je k sežrání. Přesto to pro mě není na 5 hvězd. Něco tomu chybělo, něco co by mě přesvědčilo. 85%.

Terminátor: Temný osud (2019)

Rozlučková párty posledního Terminátora se vcelku povedla A tím "posledního" myslím jako úplně posledního, vzhledem k mrzkým tržbám a věku Arnolda už asi nic dalšího a úspěšného nevznikne. Hodně mi to připomínalo trojku, ale odkazů bylo spoustu i na další filmy v sérii a ta snaha o návrat ke kořenům byla hodně cítit. V tomhle ohledu mě neskutečně bavila Linda Hamilton, která mimochodem byla mnohem drsnější než samotný Árný. Celkově obsazení bylo narozdíl od mimózního Genisys vcelku fajn (palec hore hlavně za Mackenzie Davis) a díky nekončící akci nebyl moc čas na nudné kecy okolo. Ale víc než 70% dát nemůžu. Promiň Arnolde. #ForJohn

Thanks, Smokey! (2011)

Geniálně chlípný nápad, přetvořený v úžasný sexy filmeček.