Gebrian versus (2012) (pořad)

Přiznám že ze začátku ve mně Gebrian nebudil moc důvěry, protože jsem si myslel že to bude další z pořadů který mi má říct co si mám myslet - něco jako když Vám někdo nutí myšlenku že v této sezóně se nosí modrá barva a když máte žlutou tak nejste moderní. Čím více dílů vidím (momentálně sleduju posloupně všechny díly) tím více mi Gebrian mluví z duše. Ne se vším souhlasím a ne všechno co on považuje ze hezké považuju za dobré a hezké i Já, ale v 95% s ním musím souhlasit. Pořad to má prozatím za 4 plné a silné hvězdy. Přeju hodně zdaru z dalšími zajímavými reportážemi. ::-:: Ta 5 hvězda tam není proto, že je to pořad který by si zasloužil více prostoru a hlavně místo v TV kde by to mnělo svůj smysl. Je škoda že takové pořady se dají najít jen na tom internetu, a jen pokud to vyloženě hledáte, takže o tom moc lidí třeba ani nezavadí. Rozhodně ze světa Streamu ten nejzajímavější seriál. Dodatek : hlavně tam oceňuju tu otevřenost která ukazuje jak strašně moc se mrhá penězi na kraviny bez užitku - květináče jsou nejgeniálnější episody (viděl jsem všechny 3 díly a nestačím se divit co se tady dá za prachy z dotací uklohnit za zbytečnost) Jednu výtku si ale odpustit nemůžu. Proč KURVA do PIČE, když chci k nějakému dílu přidat komentář tak se musím přihlásit přes ten ZKURVENEJ fejsbůk ? Jděte už z tím fejsbůkem do hajzlu.

Ghosted (2023)

Těžko uvěřit že 2 tak sympatičtí herci si navzájem nesedí. Chris a jeho polenovitý jeliman je jen ztěží uvěřitelný a Ana má zase problém ztvárnit drsnou drsňačku z drsňákova, což je zvláštní po tom co už ukázala jinde a šlo jí to. Celé je to nezáživné a nudné a občas i trapné. A to že se tam hezké děvče bude procházet v "topíku" bez podprsenky, nedělá film dobrým. Během filmu mě několikrát napadlo jak by to asi mohlo fungovat kdyby ty role byly prohozené a muž klasicky zachraňoval ženu ale uvědomil jsem si že by to ani tak nefungovalo. Jako jo, je doba kdy potřebujeme ve filmech silné drsné ženy a hloupé tupé muže, takže dávat třeba i tohle za vinu těm hercům nejde. Chris a Ana by si měly oba lépe hlídat projekty kam lezou, protože těch pár věcí které teď vznikly jsou dost podprůměrné, což by mohlo znamenat že se nad nimi zavře voda. A to by byla škoda, protože narozdíl od mnoha jiných, oni hrát oba umí. Nějakou tu hvězdu si to zaslouží. Má to tu snahu v pár záblescích jak pobavit humorem tak zaujmout akcí.

Ghoul (2015) odpad!

( 31.10.2015 - Halloween na Streamu ) Za tu debilní kameru si to nezaslouží ani tu 1 hvězdu. Přerušil jsem sledování po 35 minutách, kdy jsem zoufale prosil tu partu kreténů aby si vzala nějaké prášky proti třesavce.

Godzilla (2014)

Tak tohle bylo hodně špatný. Ne že bych neocenil napravení reputace po pokusu velkorežiséra z před pár lety ale tohle je teda daleko horší. Hovno je vidět, zvraty jsou nudné, hrdinové nemají co hrát a hlavně polovina lidí tady pózuje jak na přehlídce válečné techniky pro školní družiny. Tváří v tvář Godzille se potom nemůžu ubránit pocitu že si ze mě někdo dělá vyloženě prdel. Očekával bych akci která bude nekončícím destrukčním fightem, jenže jsem dostal půl Godzilly a 2 brouky kteří zaujaly větší prostor než přerostlá ještěrka. Jak tohle chtějí napravit v nějakém pokračování (prej několika filmů) si nedokážu představit. Laťka nastavena nebyla a dá se snadno překonat, jenže to by musely začít od znova a ne pokračovat v tomhle špatném pokusu. Jestli se potvrdí i debakl u Konga, tak se obávám že se k pokračování zavřou dveře hodně rychle (což je u takové látky vyloženě škoda)

Godzilla II Král monster (2019)

Další tragédie na plátně, navíc zhoršená tím že vlastně celý film nemáte tušení proč na to koukáte, když je jasně že 99% všech těch monster stejně dopadne tvrdě na hubu. Po takových zklamáních, mi není jasné o čem vlastně bude Godzila vs. Kong, když Godzilla je brána jako "ta hodná" a Kong taky není zrovna záporná postava. Budou se tedy tyto dvě "pozitivní" monstra rvát mezi sebou, nebo vytvoří "Monstrteam" a budou zachraňovat svět jako spojenci. Od začátku tohoto "univerza" je jasné že to vzaly za špatný konec a neměly to montovat do nějakých pozitivních rovin.

Godzilla vs. Kong (2021)

Na tomto filmu bylo nejzajímavější asi to dutozemí a hodně slušné efekty. Někde od půlky mě to úplně přestalo zajímat a dokoukal jsem to na půl oka abych byl svědkem jakéhosi prapodivného mixu asi 3 filmů. Nějak mi unikl sm,ysl a výskyt těch dětí a pana "konspirátora" kteří měly v ději nulový význam. Godzilla a Kong ještě jakž takž fungují ale ten mechazloun byl fakt divnej. Jsem zvědavý jestli si tu dutozemi vyplácají v tom dalším filmu, nebo si to podrží i dál. Katastrofa to vyloženě nebyla, jen mi tam nesedělo tak 385 věcí od svítící sekerky až po hyperloop mezi městy. Je pro mě záhadou proč lidi vyzdvihují herectví Milli Bobby Brown, když tu byla otravná a k ničemu.

Godzilla x Kong: Nové impérium (2024)

Už začátek dal vědět že to bude bída. Kng se tu chová jak člověk kdy klade pasti jak ostřílenej lovec a zálesák, pak se zhnuseně otřepe potom co rotrhne toho prasovlka a je od něj zasviněnej, pak se jde osprchovat, zaskočí k zubaři a při návratu se podivuje nad tím že pod dutozemí je další poddutozem .... na to nemám vysvětlení, takže raději nic. Pak si tam Godzilla dokazuje že má největší, no, "sílu" na světě a cukrujou se s nějakým bubákem. Kong mezitím oběvuje poddutozemní osvětim a pana "jsem velká zlá opice" CHvilku se tam překřikují a pak se to všechno semele v bitce která je sice celkem přehledná ale vůbec ne zábavná, zajímavá a nebo dechberoucí. Lidé umírají po stovkách až tisících, Kong řve, Godzilla dokazuje  svoji nadřazenost, pan opičí otrokář chce ukázat dominanci a Kong ještě dostane ortézu, bo si pochroumal tlapku, hešteglidimipomůžouanebjedemevtomspolu. Do toho se zamotá parta lidí, nastaví se nové pravidla, omrknem nový podzemní prostor, vykouknou další opice,  probereme jiné zákony (které podělali kvůli seriálu kdy asi zapoměli že v seriálu čas v dutozemi běží jinak) je tu "godzilla" co umí dělat kouzlo s ledem a nakonec to celé vyvrcholí tím že Kong a Godzilla jsou od teď asi něco jako bratr a sestra. Teda tak nějak mi to přišlo. Blbý je to jak cigán ve škole, půlka pravidel nefunguje, je tam moc mluvení které nedává smysl a neustálé přidávání monster z toho dělá těžký blábol, kdy mi není jasný smysl třeba té kuklínkové berušky v koloseu, nebo proč bylo potřeba přidával ledničkovou ještěrku, když už z předchozích filmů, známe asi 50 jiných monster (ve smyslu že Monarch má asi 50 stanic monitorující spící titány) Jako sakra už, to fakt myslí vážně ? 1 hvězdu dám, za to že mají alespoň snahu to držet v "monstrverzu". Teda ale že mají náhodou připravenou ortézu na Kongovu tlapku .... no je to zvláštní. Bourá se tu víc jak v 2012 a Moonfalu, nebo Dni nezávislosti a vypadá to že místo aby lidi nadávali na nečinost vlády, budeme ronit slzy nad mrtvým zvířátkem, protože jeho rodina určitě cití velkou bolest. Ty vole ..... U Pacifik Rimu ty potvory alespoň lezly z nějaké jiné dimenze nebo co ale tady se všechny ty potvory nachází buďto na zemi, v dutozemi a nebo poddutozemí. Pokud v dalším díle přidají ještě poddutozemi v dutopoddutozemi, nebudu se ten odpad snažit ani obhajovat.

Gondíci s. r. o. (2015) (pořad)

Na odpad to není, znám šílenější pořady ( hlavně ze zahraničních TV ) takže sumárum sumáre bych přiděl 1 zajímavostní placku. Jinak to spadá do těch pořadů, které v podstatě nemají čím zaujmout a na které se podívá jen fanda Gondíkovic sourozenců. Jo z Novy zmizely proto, protože chtěly víc peněz a oni jim nevyhověly, takže se nasádlily na Primu.

Gormiti (2008) (seriál)

Někdy vstávám dost brzy, takže když zapnu TV, jdou tam tyhle pohádky ( pro děti ) Většinou mám na výběr, protože můj ovladač má takový čudlíky, kterýma to může být přepnuto jinam, ale sem tam si dopřeju i takovou animovanou plácaninu. Neříkám že je to tupotina pro vymyté mozky, ale přece jen jsem už starší ročník a tak mi to nic neříká. Tuším jsem viděl necelé 4 díly. Tu jednu si to zaslouží za ten zajímavý animovaný styl ( některé ty příšery - Gormiti - jsou zajímavé )