Hotel Transylvánie 2 (2015)

O hzvězdu horší než jednička. Jsem holt už moc jiná věková skupina na to abych se u toho bavil.

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (2018)

Někam až do půlky, to bylo zábavné a slušně našlápnuté k zasmání, prostě takový pohodový animák u kterého víte že je to třetí díl, a nečekáte zázraky a kvalitu přesahující první díl. Někde od půlky to začalo docela dost upadat do nezáživna a závěrečných zhruba 20 minut už bylo hodně špatných. Co se týká případného čtvrtého dílu, asi bych doporučil studiu ho nedělat.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Po 3 dílech mě to přestalo bavit. V polovině 4 dílu jsem to vypl a nazdar. Hodnotit bych to asi neměl když jsem to neviděl celé ale pochybuju že by se na tom cokoliv změnilo i kdybych to celé viděl.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Po prvních pár dílech se mi zdálo že se dívám na seriál Tak jde čas, jen v historických kulisách. Nudné plácání od ničeho k ničemu, hádky o to kdo je větší zloun, nebo kdo má větší "meč". Takový námět není na seriál ale na 2 - 3 filmy, jinak to ztrácí na zajímavosti. V podstatě se dá tahle figurkohra o bojích a potyčkách servírovat třeba v 30 sériích, protože stačí aby tamten drsoň dostal pár facek a už se na jeho místo nacpe někdo jiný. Postavy se tady míhají, oběvují, mizí, umírají a hlavně se tady sexuje. Přestalo mně to bavit už při 4 dílu, ale pořád se tady všichni rozplývaly nad tím jak se seriál rozjede a budem všichni hledět z otevřenýma hubama, tak jsem se pronudil dalšími 6 díly + dalších 5 jsem jen tak proklikal šipečkama. I když mám rád fantasy, tak tahle není bohužel pro mé oko ničím zajímavá. 1 hvězdu za lokality a kostými, u kterých je znát že to myslí hodně vážně.

Hrátky s čertem (1956)

Pár papírových kulis, dokáže nadělat 100x větší parádu než digitální triky za 100 milionů. Jedna z těch pohádek, která dokazuje že je potřeba udělat takový film z lásky ke své práci ( herec, režisér, scénárista ) a ne kvůli prachům. Jsme holt vobyčejní vekovský čerti

Hrdinové ohně (2017)

Čekal jsem film o hašení požárů, odvaze, hrdinství a teamu který i přes veškeré nebezpečí chrání město před peklem. Dočkal jsem se jen typického amerického filmu o všem možném jen né o ohni. Pár záběrů na přírodu a závěr byly sice na 5 hvězd, ale jako celek je to zoufalá snaha vytvořit příběh který nemá co vyprávět. V jakém koliv dokumentu o hasičích je více "emocí" než tady v téhle nudné podívané. Mě nezajímají vztahy v rodinách ani to jestli tamten má raději psy nebo kočky a nebo že žere raději zelí než vepřové. Mě zajímala jejich práce. A o té se toho extra moc nedozvíte. "Krok po kroku sledujeme tragický, ale zároveň dojemný príbeh hrdinov, odkazujúci na skutočné udalosti, ktoré sa odohrali v Arizone počas letných mesiacov v roku 2013" Příště méně "krok po kroku", pane režísére a nastudovat si skutečné události. Tohle je jen volně insirováno touto událostí. Osudy několika účastníků byly malinko jiné.

Hudson Hawk (1991)

Já to teď viděl snad po duhé v životě, protože mi spousta scén vůbec nic neříkala. Ale jo, je to dobrá sranda a slušně se to hýbalo, takže nemůžu souhlasit z mnoha hodnotiteli. Dávám 3 bodíky. Záporáci byly tak odporní až byly geniální.

Hunger Games (2012)

Nemůžu si pomoci, ale tohle se moc nepovedlo. Filmu chybělo mnoho vysvětlujících faktorů, které by ozřejmily situaci na naší planetě. Spousta věcí není vysvětlena a ve filmu se nikdo ani nijak nesnaží to divákovi polopaticky říct ( přitom by stačilo udělat titulkovou sekvenci po vzoru Star Wars, kde by se divák dozvěděl alespoň nějaké zálkadní věci ) Film ( nebo spíše série knih ) je určen zřejmně jen pro nižšší věkovou kategorii. Nedám tomu odpad, byť si moc vysoké hodnocení tato kravina nezaslouží. Neupírám tomu snahu být originální, ale přesto všechno se mi v průběhu fimu stávalo že jsem si říkal "tohle už jsem někde viděl" Na to, jak je film dlouhý ( 137 minut ) se tam toho moc nestane a člověk tak nabyde dojmu, že se jen nastavovala délka kvůli citovým výlevům hlavní aktérky. Jak jinak si vysvětlit asi 30 scén kde brečí, nebo čumí do blba a přemýšlí o nesmrtelnosti brouka.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Pokračování Hunger games, je skoro stejné jako první díl. Opět se tady něděje prakticky nic moc a délka filmu je tak opět naprosto zbytečná. Celý děj je zmateně vyprávěn a vyloženě se člověk m usí pekelně soustředit, aby se vyznal ve všech těch třetích čtvrťo hrách a v tom chaosu, který se ve filmu odehrává. Rebelie je trestána, hlavní hrdinka je zase ve hře a píďa je ještě větší mamlas než v prvním filmu. Celý závěr tak nabádá ke sledování dalšího filmu, který je rozdělen na další dva filmy, což mi dělá docela starosti, protože už mně tyhle rozdělené utahané filmy prostě nudí. Když je film rozdělený na části, z nichž ani jedna nekončí žádnou scénou, vypadá to pak jako díl nějakého seriálu. To mně docela odrazuje od návštěvy kina. Nechci hledět na první díl seriálu, a čekat na další díl třeba rok. Doufám že v Hollywoodu brzo pochopí že tudy cesta nevede a vrátí se zpět k normálnímu filmovému formátu, kdy jeden film, je prostě jen jeden film a ne začátek seriálu o nekonečnosti vesmíru. Jo a zpět k filmu : je to ještě větší kravina než předchozí film, takže mu dám jen jednu hvězdu. Na pokračování se podívám až budou k dispozici oba díly.