Jak se staví sen (2007) (pořad)

Problémem tohoto pořadu, je asi to, že každý má jiný vkus co se designu týče. Nedovedu si představit situaci, kdy mi nějaké studio třeba předělá celou kuchyň. Před několika měsíci jsem se přestěhoval do nového bytu a majitel mně upozornil na to, že kuchyňská linka ( nebo spíše celá kuchyň ) by potřebovala rekonstrukci, protože je stará. Když jsem kuchyň viděl poprvé, ihned jsem se do ní zamiloval, protože je sice stará a má popraskané dřevo a kamennou desku, ale je tak nádherná, že jsem se rozhodl ji postupně renovovat. Kdyby mi nějakej blboun vytrhal tu nádheru a dal mi tam místo toho sklo a hliník, ještě navíc v černo bílé variantě, tak mu asi zpřerážím hnáty. Navíc já mám rád světlé a veselé barvy, takže nepřipadá v úvahu že bych měl mít třeba skříň ve tmavě hnědém provedení. ¤¤ Neberu nikomu snahu dostat něco pro matku se třemi dětmi na které všichni kašlou, ale má to mít nějaké své meze a hlavně bych si asi nedovolil udělat nějakou předělávku bez konzultace z majitelem. Pořad, má určitě svůj smysl, a pomáhá lidem kteří nemají tu kliku že by mohly rekonstruovat, ale dělá taky reklamu různým firmám a společnostem. Nic proti tomu, v jednom podobném pořadu jsem narazil na firmu pro kterou dnes pracuji a která mně zaujala právě tím co dělá a vyrábí. Takže i v tomto ohledu má pořad své pozitiva. Zůstanu věrný svému průměrnému hodnocení a dávám 3 hvězdy - z poznámkou o barvách a stylu, který nemusí sedět všem. POZNÁMKA : ty ceny mně dokonale ohromily. Viděl jsem díl, kde za rekonstrukci kuchyně a obývacího pokoje, daly 480 000. Tak to je teda síla. Za trochu vyšší částku mám možnost koupit byt ve kterém momentálně bydlím a který má přes 90 metrů čtverečních.

Jak to dělají (2006) (seriál)

Velmi zajímavý seriál. Sice to má kratší formát, ale nijak zásadně to nevadí ( u několika výrobních procesech by to chtělo delší výklad ) Je dobré vědět jak se co dělá a jak to vlastně vznikne.

Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (TV film)

Nikdy mě ten film moc nebavil a teď jak na to koukám znovu, tak opět přemýšlím nad tím že raději půjdu se psem. Manželce a dceři se to líbí, tak jim nebudu kazit radost nějakým přepínáním. 2 hvězdy. Ani vlastně nevíc přesně za co ale na odpad to není určitě a jedna hvězda mi přijde dost slabé hodnocení. Tři už jsou asi zase moc. Zas tak dobrý ten film není, takže ty 2 hvězdy jsou tak akorát.

Jak zkrotiti zlého muže (1986) odpad!

Pan Poledňák musel být buďto děsnej kretén a prase, nebo naopak chudák který si v životě vytrpěl své. Neumím si představit co zlého museli muži Poledňákové udělat že je v každém filmu vyobrazuje jako tupé negramotné prasata, uchyláky, děvkaře a mentálně postižené. I manželka se po cca 30 minutách začala tvářit že rozbije TV. Třešničkou na dortu je "super bigbít" který zní jako když taháš kočku za ocas, kdy si všichni myslely že tvoří hudební revoluci. Ani se nedivím že za to STBáci těm pakům nakládaly pendrekama.  Po cca 30 minutách jsem odešel dobrovolně uklízet garáž a když jsem se po půl hodině  vrátil, manželka koukala na nějaký ten Viasat kýhočerta na veselé příhody opičí rodinky. Takže i ona ztratila nervy a přepla. Neupírám tady divožence Vašáriové určitou sexuální přitažlivost ale to neznamená že dám za holou prdel filmu nějakou hvězdu. Když se ty starý škatule bavily o jakési definici krásy muže, nabyl jsem přesvědčení že Poledňákové už úplně hráblo a styděl jsem se za lidstvo celkově. ODPAD

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Další z komedií, kde se jasně tlačí na větičku že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše - tedy že si nerozumí. Já osobně tyto komedie nemám rád, protože neustále snižují hodnotu žen a mužů v očích svých protějšků. Muž bez ženy není nic jiného než trouba a žena bez muže je jen reklama na módu. Když to ale dají dohromady, může to klapat. Tak nevím, ale tohle mně jako muže docela uráží. Potkat takovou holku jako je Andie, tak ji po dvou dnech zbalím 5 švestek a hledám raději jen toho psa, kterej byl v téhle komedii jedinej kdo byl roztomilej. 2 hvězdy.

Já, robot (2004)

"Dokážeš snad složit symfonii? Nebo z plátna udělat umělecké dílo ?" ...... "A vy snad ano ?"

Ještě rychlejší a zběsilejší (2015)

Tak tahle ujetá blbost, byla zajímavá jen obsazením a občasnými narážkami, které nemusí hned všichni pochopit ( lesbické zaměření Michele atd. ) Jinak to je další z řady parodií které už vlastně ani moc parodií není, protože 6 a 7 díl Rychle a zběsile je už parodií sama sebe. Dost jsem přetáčel a zasmál jsem se myslím že 2x. Takže jedna - dětským olejíčkem vymazlená - hvězda. Co mě malinko pobavilo, bylo oslovování, které se ale po nějakém čase stalo dost otravným,. Mluvím o oslovování "toho divného japonce" a oslovování "té modelky ze které uděláme herečku, i když nic nedělá a jen stojí a vypadá sexi"

Ježek Sonic 2 (2022)

Jednička se ještě držela v nějakých mezích kdy na to klidně mohly zajít i dospělí. Dvojka je už čistě pro děti. Pokud bude trojka (potitulkovka s nějakým tajným experimentem) bude to asi bolest. Jim Carrey se tady totálně utrhl z řetězu a jede naprosto šílený mód trapnohumoru. Pokud vám není kolem 8 let, vyhněte se tomu (Viděno na stránce s filmy, titulky)

Jimmy Cool (2009) (seriál)

Ujetej seriál o věčně pozitivním týpkovi, zamilované holce, démonovi a hromotlukovi, doplněná o bizarní postavy a kupu dobrých hlášek. Kouká na to prcek, takže jsem už pár dílů viděl. Na to že je to tak pro děti do 12 let se to dá. 3 placky.